Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi tylko o to, zeby samochod mial to "cos" a wg mnie merc tego nie ma.

(...)

jednak samochod ma sluzyc do jezdzenia a nie do stania pod domem, prawda?

"dusza auta" to bardzo subiektywne odczucie, wiec dyskusja chyba nie ma sensu :biggrin:

ja nie kupiłem tego auta zeby stało i było podziwiane, tylko dlatego ze moj mechanik mnie na tą marke namowił (wczesniej miałem nissana i bardzo czesto go odwiedzałem), na poczatku też wydawał mi sie taki jakis "kanciasty", za duzy itp, ale po jednym dniu jazdy w tym aucie moje nastawienie zmieniło sie na bardzo pozytywne

 

no tak... ale jak się trafi taki co mu zależy na tym zeby się pokazać przed jakąś dziewczyną bądź kolegami jaki to on ma samochód, to nic nie poradzimy... głupota...

dokładnie! Nie można generalizowac, to że spotkasz kilku ludzi ktorzy się zachowują określony sposób nie świadczy że wszyscy inni robia tak samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... wiesz... ja lubię szybko

coś podobnego :icon_mrgreen:

 

ludzie kupują to auto bo po prostu jest bardzo dobre

skąd wiesz? czy b.db. to bym dyskutował , 190tka ma też wady , mało miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu , korozja na błotnikach i na dole drzwi, coś jeszcze by sie znalazło tak wiec najpierw poczytaj/popytaj potem chwal ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś podobnego

 

sam mówiłeś żem odważna że Markiem jeżdżę... :icon_mrgreen: a poza tym ze szybko to lubię duże :icon_razz: (samochody) a te takie są bez wątpliwości... :icon_eek:

 

a poza tym te autka co widziałam to raczej z nimi problemu nie było i były w stanie b.db... i na temat samochodów czytam coraz więcej bo prawko robię więc prosze sie mnie nie czepiać w tej kwestii!! :icon_mrgreen:

Edytowane przez nika69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie twierdze ze merce to zle samochody, wrecz przeciwnie - uwazam ze sa bardzo trwale i dobrze zrobione. chodzi tylko o to, zeby samochod mial to "cos" a wg mnie merc tego nie ma.

to tak jakby ubierac sie w szare ciuchy ale za to zrobione przez guciego.

szpan? hmm sa milosnicy tego "sportu" jednak samochod ma sluzyc do jezdzenia a nie do stania pod domem, prawda?

 

Miałem okazję odstawiać ostatnio S65 AMG V12 biturbo i jeśli to auto jest szare i nie ma tego "czegoś" to świat już chyba zwariował :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miałem okazję odstawiać ostatnio S65 AMG V12 biturbo i jeśli to auto jest szare i nie ma tego "czegoś" to świat już chyba zwariował "

 

dobra stary, mialem na mysli raczej standardowego merca, a AMG bi nie nalezy do tej polki.

zreszta jak go kiedys w londynie zobaczylem to na kolana padlem, ale ile ich jezdzi co?? nie mieszajmy do tej dyskusji takiego monstera...bo zaraz ktos zacznie Zonde tu opisywac...

 

 

 

 

zreszta, jutro na Grunwald jade z kumplem jego mercem i dam znac czy choc troche zmienilem zdanie heheh

Edytowane przez codrusldn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, za*eb bajer w starym mercu!!

6 wysuwanych szyfladek na kasety!! bylem naprawde pod wrazeniem.

niestety merc starawy wiec jakos sie do nich nie przekonalem:)

choc przyznaje - we wczesnych latach 90tych ten konkretny musial zapierac dech.

aha siedzenia niewygodne i na tak krotkiej trasie jak Bydgoszcz-

Grunwald dupsko mnie bolalo-skandal"P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra ...

Pytanie bardziej techniczne

silnik 2,9 TD 129 koni

a silnik 3,0 170-177 koni..

Montowane w E - klasach od 96 rocznika

 

może ktoś mi powie coś na ten temat ? różnice .. jakieś ? ,że w mocy to widze ale coś wiecej ..

 

Jareg wytłumacz jak możesz bo już ci telefonicznie nie chce d***y zawracać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik 2,9 TD 129 koni

a silnik 3,0 170-177 koni..

różnice .. jakieś ? ,że w mocy to widze ale coś wiecej ..

2,9 to rozwiercione 2,5 czyli 5 cylindrow - 3,0 to R6; spora roznica w kulturze pracy, no i w osiagach.

Moj kolega mial oba, i zdecydowanie poleca 3,0 - tak zreszta uwaza sie powszechnie (ze 3,0 jest sporo lepszy.. i chyba dlatego jest tez drozszy :)).

Zycze powodzenia w szukaniu malo przerdzewialego W210 :):D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok .. wiem wiem uważam na roczniki 96-97

bo jak dobrze pamiętam od 98 coś poprawili z blacha...

 

a jeszcze jedno

oprocz różnicy w mocy .,..

spalanie jak wygląda ? wiem ze 3,0 to w mieście kiela 10 miekko wciaga....

a ten 2,9 ? chyba mniej? mniej mocy itd...

 

ale czy żywotność silnika 2,9 nie będzie wieksza? poprzez nie wielka moc osiągnietą z tej pojemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...