Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mercedes nie musi być skromna...

 

 

 

 

...chociaż reflektory to pomyłka...

 

 

 

 

 

 

...ale Mercedes nie musi być skromna...

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tego Merola ogarnął mnie filozoficzny nastrój. Środek przywodzący na myśl Maybacha "delikatnie" kontrastuje z siermiężnym nadwoziem samochodu, które zdaje się potwierdzać wysoki status właściciela wśród okolicznych wiosek. Na szczególną uwagę zasługują "brewki", które nie tylko drastycznie podnoszą atrakcyjność nadwozia, ale przede wszystkim pełną funkcję psychologiczną podczas zajeżdżania pod remizę w sobotę wieczorem. To samochód dla prawdziwego Casanovy - na tylnym siedzeniu bez trudu zmieszczą się trzy niewiasty o kształtach Ewy Sonnet, do bagażnika 2 koła zapasowe na wypadek uszkodzenia niskoprofilowej opony podczas przejeżdżania przez grabie porzucone przez ogrodnika. Warto również zwrócić uwagę na dźwignię zmiany biegów o futurystycznym kształcie, która przypomina penisa Robocopa.

 

Na ostatnim zdjęciu widać, że sprzedający zadbał o bezpieczeństwo: dodaje oryginalną kierownicę z poduszką powietrzną. Osoby dbające o wysoki poziom bezpieczeństwa nie mają się jednak czego obawiać - poduszka z pewnością drugi raz nie wystrzeli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię mercedesów...

W mojej A-klasie po 6 tys. km wysiadły hamulce - pompa i serwo (?) mało się nie zabiłam kiedy w czasie włączania się do ruchu z podporządkowanej nagle hamulec odmówił współpracy...

nigdy więcej mercedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię mercedesów...

W mojej A-klasie po 6 tys. km wysiadły hamulce - pompa i serwo (?) mało się nie zabiłam kiedy w czasie włączania się do ruchu z podporządkowanej nagle hamulec odmówił współpracy...

nigdy więcej mercedesa

A-klasa to nie mercredes. To taki tani wyrób dla chcacych sie wyróznic.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam, bo sprzedawca był dobry - merc miał być solidny, bezpieczny

Proszę Cię... być mechanikiem w ASO mercedesa to jedna z najpewniejszych posad, jakie są. Roboty na pewno nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię... być mechanikiem w ASO mercedesa to jedna z najpewniejszych posad, jakie są. Roboty na pewno nie zabraknie :)

 

Hmm... dlaczego nikt mi nie powiedział tego wcześniej? Dobra, wiem, nie było mnie na forum - jak teraz będę zmieniać samochód, to przyjdę się zapytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wychodzi nowa A klasa. Już nie będziecie mówić że to nie mercedes jak zobaczycie jej sexy kształty.

Aktualna A klasa ma sporo wspólnego z ... Coltem. Tak jest, z Mitsubishi. Popatrzcie na bryły nadwozia, porównajcie. I wszystko jasne. A były takie 16dziewiątki 200 turbo. Łah, malinowo. Miały wykurwienie.

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja się może wezme za mojego W140, tzn kompletna renowacja od A do Z. Blacha i te sprawy :icon_twisted:

 

28599320280882311005510.th.jpg

28764420280894977670910.th.jpg

28868020280887977671610.th.jpg

 

Silnik 3.2 231KM, felgi 18 cali, w planach byłaby kompletna renowacja, lakier czarna perła, szyby smoła, felgi 20 carlssona, tył lampy może led a przód clear, a wyglądałoby to wszystko tak:

 

 

1472_1231412493_link.jpg

100_1207.jpg

100_1228.jpg

 

 

Musze jeszcze usiąść i się zastanowić "czy warto" bo to tylko 3.2 i przy późniejszej odsprzedaży może być problem, bo każdy na niedziele woli 5 litrów. Koszt takiej kompletnej renowacji(czyli doprowadzenie do stanu bardzo dobrego) od 10 tys zł w góre.

 

 

 

Dodam że auto użytkuje na codzień, spalanie w trasie 14-16 litrów w zależności od nogi, w mieście w okolicach 20-23 litrów.

Nigdy nie spalił mi poniżej 13.5 litra i nigdy powyżej 23 l .

 

 

Chociaż kusi mnie projekt typu W124 kombi z wrzuconym silnikiem M119(5.0 320KM) i styl "cichociemny" :notworthy:

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...