Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeżeli ktoś szuka pięknego i dużego auta które nie będzie paliło jak smok , to dlaczego miałby brać V12?

 

Skoro chcesz chodzic w jeansach to przeciez nie musisz kupowac lewisow 501, sa setki innych marek...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chłopacy, ile może spalić taka Ska, model W220(1998-2005), 3,2 CDI? Podobno te silniki są bardzo oszczędne w porównaniu do starych silników(powiedzmy 3 litrowych w E-klasach i 124)?(Słyszałem bajke że ktoś na 3,2 CDI w trasie zszedł do 5 litrów).

 

Witaj. Jeżdże mercedesami od 15 lat od 5 zawodowo jestem taksówkarzem niech nikt ci nie mydli oczy że jakakolwiek s-ka pali 5 litrów masz 6 cylindrów od niecałych 200 do powyżej koni zależy od rocznika samochód który waży powyżej 1,5 tony więc ok 11-13 litrów miasto przy spokojnej jeździe i poniżej 10 trasa to norma to i tak świetny rezultat poza tym te wersje występują tylko w automacie więc pewne rzeczy same się nasuwają ale jeżeli się przymierzasz to gratuluje piękny samochód.

 

Chłopacy, ile może spalić taka Ska, model W220(1998-2005), 3,2 CDI? Podobno te silniki są bardzo oszczędne w porównaniu do starych silników(powiedzmy 3 litrowych w E-klasach i 124)?(Słyszałem bajke że ktoś na 3,2 CDI w trasie zszedł do 5 litrów).

Sorki zapomniałem dodać przeanalizuj sobie dane techniczne podane przez Mercedesa założe się że w całej historii tego modelu nie ma tak oszczędnego silnika bo to nie jest samochód do zwykłej użytkowej jazdy. Poza tym kilku znajomych ma taką furke i wierz mi jeżeli zamierzasz takim samochodem jeździć częściej niż w niedziele to koszty czasem jednej naprawy to kilka tysięcy. Tak czy siak samochód ma klase prowadząc czujesz się jak pilot samolotu powaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi jeżeli zamierzasz takim samochodem jeździć częściej niż w niedziele to koszty czasem jednej naprawy to kilka tysięcy

Co sie w nich psuje? No chyba Ska to nie nowy passat? :icon_mrgreen:

 

 

 

Tak nawiasem :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8344834

Opis pojazdu:

 

full opcja, wyposażenie jest tak bogate, że nie chce mi się pisać.

:icon_mrgreen:

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...