Skocz do zawartości

Nie świeci centralny reflektor po zmianie lightbar'ów


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wywaliłem dzisiaj stare lightbary i założyłem nowe, wszystko było tak samo podpięte, elektryki nie ruszałem, no i wszystko ładnie działało, aż wieczorem gdy zabrałem Tatę, żeby my pokazać, nie świeci się centralny reflektor, po tym jak go otworzyłem, przeraziłem się ile tam jest kabli i przekaźników, wie ktoś co mogło się stać ??!! Motor to Honda Shadow vt750 c2 ‘98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego ;)

:P

 

Ale gdzie u Ciebie szukać bezpiecznika, nie wiem... :icon_mrgreen:

U mnie w Intruderze skrzyneczka z bezpiecznikami jest pod lewym boczkiem.. wiec Buba moze zdejmij boczki, i ew. siedzenie, i looknij co tam widac :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock:

U mnie w Intruderze skrzyneczka z bezpiecznikami jest pod lewym boczkiem.. wiec Buba moze zdejmij boczki, i ew. siedzenie, i looknij co tam widac :bigrazz:

no JareG dobrze prawi zdejmij boczki i siedzenie tam zapewne go znajdziesz :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnąłem jak młody :icon_mrgreen:

Bezpieczniki rzeczywiście zwykle są pod boczkiem albo siodłem :icon_mrgreen:

 

 

spokojnie, to na pewno nic większego. miałem podobny przypadek. okazało się że to bezpiecznik. przy montażu zrobiłem zwarcie i po bezpieczniku. sprawdź żarówki sprawdź bezpieczniki czy nie przepalone i wtedy może okazać się gdzie przyczyna.

pzdr :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tak że nie zawsze świeciły mi lightbary - przycyzna poluzował się kabelek w lampie (w środku). Rozkręciłem zamontowałem i działa.

Sprawdź bezpiecznki i żarówki potem mierniczkiem - dopiero wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.

 

Pozdr. Piotr

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jak już pisałem, ja juz mam lightbary, wymienialem je na nowe, podpiete byly do jakiegos przekaznika umieszczonego w lampie, a zasilanie lampy idzie z zewnatrz i do zarowek, nie idzie przez ten przekazniki, podejzewam ze jest on do wylacznika podpiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bezpieczniki masz w osłonie z prawej strony ,uważaj na gumki do zapięć bo lubią się gubić i warto je przesmarować bo później bez bólu je ściągasz. też ich się naszukałem w najgorszym momencie .prześlij zdjęcia sfego cacka na priwa bo jestem ciekaw ile ci go zostało po tylu aukcjach na alegro i ciekaw jestem jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw ile ci go zostało po tylu aukcjach na alegro i ciekaw jestem jak wygląda

 

hehehe, widze ze sledzisz rynek :( fakt, duzo wyprzedawalem czesci z mojej shadowki, bo mi duzo sie nie podobalo, jestem wybredny jezeli chodzi o dodatki, mam swoja wizje i tak ma byc, na najblizszy weekend jade do domu, to zrobie fotki, bo uz motor jest prawie kompletny, jeszcze zostalo mi wymienic oprzyzadowanie kierownicy na hromowane, przewody wsadzic w chromowane kondomy, itp. ale ogolny arys jej juz gotowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...