Skocz do zawartości

Autodrom w Biłgoraju


Posen Diesel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Male sprostowanie - nie toru gokartowego a kartingowego ( kiedys dawno temu startowalem w MP, calkiem udanie ;p), milo jest znowu zobaczyc ten tor... troszke zarosniety niestety...

Ktos pisal ze mial czas 51s :] ja na 100ccm ( ICA Junior ) krecilem cos kolo 41s - o ile mnie pamiec nie myli.

 

To by się zgadzało. Jak przyjechaliśmy na tor to właśnie kończył trening 12-letni kajtek na (go?)karcie - jeszcze za młody aby startować, ale zapierniczał konkretnie kręcąc czasy rzędu 41-42 s. Motocyklem można zejść do okolic 50 s. i ciężko coś powalczyć więcej - tak twierdzą autochtoni i mi wydaje się to granicą ciężką do pokonania. Zakręty na tym torze są po prostu za ciasne dla motocykla aby powalczyć z kartem. Coprawda ja na CBR600 miałem problem z przełożeniem - z tego co pamietam tylko na prostej start-meta wkręcałem się powyżej 5 tys. obr./min. - a ten motocykl zaczyna "ciągnąć" dopiero powyżej 7-8 tys. obr./min. Widać było wyraźną różnicę pomiedzy litrami a 600 - mi zdecydowanie brakowało "dołu", mimo iż z przodu mam zębatkę o 1 ząb mniejszą niż fabryczna. Idealnie by było jeszcze dodać ze 3 zęby na tył, a nawet może zredukować jeszcze przód o 1 ząb. Tymniemniej nie zmieniło to znacznie radości z kręcenia się w kółko - czego sobie i wam życze w nieograniczonej ilości w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a czy takie "pierdzikółki" 125 też wpuszczaja ?? bo mam zamiar sie wybrac na wiosne na nsr i brat na xj900 na ten tor...

czytałem w jednym numerze ŚM notatke o tym torze i pisało tam ze godz jazdy-10zł

tor kartingowy to zwykle placisz i organizator leje nawet czy jestes ubrany

nie przesadzaj, 125 to nie pierdziawka - tym mozesz na normalny tor nawet jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[cite]To co na dobre rozpoczecie sezonu zorganizujemy sobie wypad na Biłgoraj?? Mowie tutaj o kolegach z Warszawy, Lublina, Rzeszowa?? [/cite]

 

jakbyście mieli jechac na tor to dajcie znać, chętnie przyjade popatrzeć na te wasze popisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.stuntpoland.net/showthread.php?t=1832

 

Jesli nie chcesz sie rejestrowac:

 

ROZPOCZĘCIE SEZONU ODBĘDZIE SIĘ 24 MARCA ROKU PAŃSKIEGO 2007 NA BIŁGORAJSKIM TORZE KARTINGOWYM (AUTODROM). ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZMOTORYZOWANYCH I NIE TYLKO! ZJEŻDŻAMY SIĘ OD GODZINY 12.00. PROSZĘ O POINFORMOWANIE O TYM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW - 'ŚCIGACZY', CZOPEROWCÓW, CROSSOWCÓW, QUADOWCÓW, SKUTEROWCÓW, HULAINOGOWCÓW ITD Z MIASTA I OKOLIC! ZAPRASZAMY NAWET LUDZI NIE ZWIĄZANYCH Z MOTOCYKLAMI, KTÓRZY CHCĄ POPATRZEĆ NA MASZYNY... WSZYSCY MILE WIDZIANI! GŁÓWNYM CELEM TEGO SPOTU JEST WYCIĘGNIĘCIE MASZYN Z GARAŻU PO ZIMIE, INTEGRACJA KIERUJACYCH ORAZ WSPÓLNE BICIE PIANY. NA MIEJSCU BĘDZIE MOŻNA ZJEŚC KIEŁBASKĘ Z GRILA (KTÓRĄ KAŻDY MUSI SOBIE PRZYNIEŚĆ ). BĘDZIE MOŻNA POJEŹDZIĆ PO TORZE ZA SYMBOLICZNĄ OPŁATĄ - NIESTETY NIE UDAŁO MI SIĘ TEGO ZAŁATWIĆ GDYŻ JEST TO UBEZPIECZENIE. ALE OPŁATA NAPEWNO BĘDZIE DUŻO MNIEJSZA NIŻ ZAWSZE!!!

NA ROZPOCZĘCIE ZAPOWIEDZIELI SIĘ ZNAJOMI Z LUBLINA I ZAMOŚCIA - między innymi Simpson. Raptowny ma jeszcze dać znać.

 

UWAGA!!!

OBOWIĄZUJE ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU NA TERENIE AUTODROMU!!! WYNIKA TO Z BEZPIECZEŃSTWA NAS WSZYSTKICH ORAZ Z TEGO ŻE TOR NALEŻY DO SZKOŁY A NA TERENIE SZKOŁY NIE WOLNO SPOŻYWAĆ ALKOHOLU. TAKŻE JAK KTOŚ JUŻ BARDZO CHCE TO NIECH JUŻ PRZYJDZIE NA BANI, LUB NIECH SIE USTAWI ZE ZNAJOMYMI NA WIECZÓR

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na Priva

 

Btw. Mile widziane Media do uwiecznienia tej imprezy!

 

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...