Skocz do zawartości

Derbi Senda R80


JonekBP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa wy te podzespoły ze zdjęcia malowaliście spreyem?? :D :) :) Ludzkie pojęcie nie zna granic :evil: .

 

 

Dziś mnie przy tym nie było,ale to nie jest nic złego ty to pewnie wydał byś fortune na jakas farbe żeby pomalować zew. warstwe silnik lol :|:|:|

 

 

Pozdrawiam Jonek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spreyem :biggrin: a co niby żle?? trzeba umiec jeszcze malować sprayem. a co moze powiesz mi ze po moich owiewkach widac ze były spreyem malowane?? ja na te podzespoły położyłem od 5 do 8 cienkich wastw tego spreya wiec bedzie dobrze :( :) nie boj sie;]

 

Spray to nie to samo co lakiernik, nie ta twardosć lakieru i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, ale daje rade, jak się dba. Ja całego swojego Simsona spray`em pomalowałem w tym zbiornik i pokrywy boczne lakierem metalic. Mi się podoba a efekty można zobaczyć na bikepics. :crossy:

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś trafił na mojego to pewnie byś myślał że był malowany u lakiernika.

ale niechodzi mi nawet o to samo malowanie, tylko o to ze 80% polakow jak chce sprzedac motor to zrobi go na odpie.... sie, i historia bedzie jak z moim simsonem, pol roku grzebania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niechodzi mi nawet o to samo malowanie, tylko o to ze 80% polakow jak chce sprzedac motor to zrobi go na odpie.... sie, i historia bedzie jak z moim simsonem, pol roku grzebania.

 

Ja kupiłem Simsona rozwalonego w każdym calu, ale takiego chciałem i za takiego zapłaciłem odpowiednią cenę. Oczywiście wyszło kilka "min" podczas naprawy, ale jestem zadowolony z zakupu. A że dużo ludzi robi "na sprzedaż" to wiem bo sam nieraz wpadłem. :)

Edytowane przez gajoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jimmy a co ja go robie na "odpie.... sie"?? typie ja go maluje motip`em a on jest jednym z najlepszych sprayów;] więc ?? jakbym robił na "odpie.... sie" to bym nie odawał ramy do piaskowania!! więc moze czasami pomyśl;] bez obrazy oczywiscie ale nie lubie takich odzywek! więc PEAC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...