Skocz do zawartości

Sakwy Iron Horse


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziś wenę do pisania.

Czytałem (w temacie Xedosa) o rozterkach co do zakupu sakw do naszych sprzętów.

Założyłem nowy temat, bo więcej nas może przeczytać go.

Otóż znalazłem w "Akcesoriach motocyklowych" sakwy Iron Horse o poj.27l za jedyne 240 zł (promocja?, wyprzedaż?). Czy szanowne grono ma wiedzę co do tych sakw? Jakieś opinie może? Byłbym wdzięczny.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo niska, pewnie jakaś promocja, podaje LINK do sakw. W recenzji sakw ktoś napisał "Całkiem ładne torby, bradzo pojemne. Niestety sporo do życzenia pozostawia jakość wykończenia". Mysle, że warto się wstrzymać do stycznia, w Łodzi 12-13 styczeń jest motobazar, ta firma napewno będzie z swoim towarem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez xedos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje te sakwy już 5 rok. Są wykonane z dobrej jakościowo skóry, szwy też są ok. Jedynym mankamentem tych sakw jest to że są duże i po naładowaniu ich wyglądają jak obwiesie. Jedna z nich załamuje się do środka i paski zamknięć zaczynają się łuszczyć /może to przez niedbałe użytkowanie/. Dołączam zdjęcie najbardziej sfatygowanej - oceń sam http://img220.imageshack.us/img220/2381/sakwaon6.jpg.

W środku sakwy znajduje się mała przyszyta na stałe do tylnej ścianki saszetka materiałowa zapinana na suwak.

Mogę tylko dodać że o wyrób ten wcale nie dbałem. Nigdy te sakwy nie widziały środka impregnującego. Czyściłem je tylko gąbką nasączoną wodą z mydłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zainteresowany kupnem sakw

i widzialem ta oferte choc cena bardzo mnie zastanawiala

czy to aby nie jest jakas lipa

znalazlem tez cos takiego

http://www.afyon.pl/sakwy.html

konkretnie model: S21d

czy ktos moze powiedziec cos na ich temat

ewentualnie porownac z tymi o ktorych pisze rzemol

 

pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem tez cos takiego

http://www.afyon.pl/sakwy.html

Ten sezon jeździłem z sakwami z Afyon-a i mogę też je pochwalić - solidna robota za przyzwoite pieniądze. Trochę je tylko przerobiłem - producent mocował usztywnienia (pleców) za pomocą obciachowych nitów zrywnych, więc zamieniłem to na śrubki. A reszta OK.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam sakwy IH tylko że skośne 33 l - już ich nie ma w katalogach /a szkoda, bo ładne/.

Ale... sakwy zrobione są z mielonki a nie skóry licowanej /plus-później flaczeją, minus-wszystko inne/ tzn szybko przemakają, wykończenie baaardzo średnie /nitki wychodzą, nity rdzewieją, a łączenie sakw wygląda jakby z grubej, czarnej tektury/. Dożynam je przez 2 sezony i myślę, że drugie tyle spoko wytrzymają. Ale czego chcieć za 200 - 300 zł. Aha - ja swoje zakładam tylko na zloty i podróże, nie jeżdżę z tymi wielkimi worami na codzień /mają super pojemność, mieści się wszystko-kask integral też :icon_mrgreen: /

Jeżeli teraz miałbym kupować, to wybrałbym sakwy z licowanej grubej skóry za ok 500-600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...