Skocz do zawartości

Witam.Dane techniczne Kmx i Ktm lc2 wiarygodne


Rekomendowane odpowiedzi

To dane z 1995 roku i Kawaka i Ktm-a.

Pamietajcie tez o tym ze w 2-suwie po paru magicznych sztuczkach moc duzo wzrosnie.

Dla orientacji mam np dane KDX220 SR- z 1995 roku- nie mylic z KDX 220 R!

Moc spod kola-faktyczna: 26KM (37KM- z silnika katalogowa!)

Gaznik 28 mm

V.max:145 km/h

0-400m: 14,87sek.

Spalanie: 13 kilometrow na 1 litrze

Masa zatankowany- 114 kg

 

Wersja KDX 220 R- ma duzo wieksza moc(m.in inna "kielbaska" + gaznik 33mm) i o 5 kg mniejsza mase(ale jest 1-osobowy, ma inny alternator, bez kierunkow- prawdziwe endurko)

Podaje te dane co mam i sa naprawde wiarygodne(sprawdzone w kilku innych mediach)- ja to sprawdzalem w m.in:Cycle World, greckim Motosport i 2Troxoi(dijotroxoi- Dwa kolka), Motorycyle Guide.

Pozdr i Wesolych i Zdrowych Swiat! Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem przekonany ze Kdx jest mocniejszy niz kmx j.gif
Cytat(Mr.Maciek @ 24 Grudzień 2006 - 12:50) *

 

KDX ma tylko 22KM :|coś nie tak :/ ??

 

Bo to wersja na rynek niemiecki.

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

 

Ja mam wrazenie ze Dibo za wszelka cene chce dowiesc ze jego KMX bije na glowe LC2 i inne setki :cool:

 

A dane techniczne motocykla na ta strone moze wrzucic kazdy! SA tam wypisane niesamowite bzdury w stylu, ze KDX ma kolo 19" z tylu .

Dowiesz sie co lepiej sie spisoje jak wymienisz tlok sciagniemy kolege na lc2 i wybierzemy sie w teren co lepiej bedzie sie spisywac to sie okaze smile.gif

No to chyba raczej bardziej dowiedzie kto lepiej lata w terenie. Bo te 2km roznicy to wiekszego wplywu nie beda mialy

wygra kmx bo waży tez nie cale 100kg

Kurde moze z exc konkurowac. "na drewnianym plocie bylo napisane "dupa", chcialem pogłaskać i mi drzazga wlazła" .

Nie mozna opierac calej swojej wiedzy na tym co jest napisane na jakiejs bzdurnej stronie!

Cytat

lagi 40mm upside down- 300mm skoku

 

jakiś stary exc, z tego co mi wiadomo w nowszych grubsze lagi są

nop chyba 43mm do modelu 02' i 48mm od 03'

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy masz racje bo ten koles od tego ktm lc2 nie mogl mi dac rady jak ja latalem senda wiec bardziej wyjdzie kto lepiej lata jak ktore lepsze moto ciezko porownac moc moze podobna no ale jeszcze jest kwestia zawiechy i napewno kmx nie wazy 100 kg nie wiem kto ci tak powiedzial :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro niewpieraj mi czegos a wydaje mi sie zostaw dla siebie.Nie wiem po prostu ile kmx ma Km?27?26??24? Tak samo ile ma lc 2 bo ma inny gaznik niz dt Nic nie udowadniam po prostu nie wiem Malo jest info na temat tego moto jednego jak i drugiego od tego chyba jest forum?.Pozatym nic takiego nigdzie nie napsilaem wiec po prostu niewk*rwiaj mnie.....ah zawiść patrzy przez ciebie czy co....

 

Ps ze zrozumieniem to czytaj ty.Napsialem ze cos tym danym zabardzo nieufam i ze mam w briefie wbite jak byk 115kg nawet Strzalek sie z tym zgodzil a ty dalej szukasz dziury w calym.Czytaj jakie pytania zadaje w temacie i popatrz jak normlani uzytkownicy i moderatorzy odpowiadaja i im sie nic nie wydaje....;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co biją w dowodach to bzdura...Mam kolege co ma w dowodzie na skuter wbite 40kw buehehe.http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.motorbikes.be/motorbike/2658/indexk.jpg&imgrefurl=http://www.motorbikes.be/nl/Kawasaki_KMX_125_2002.aspx&h=171&w=250&sz=11&hl=pl&start=67&tbnid=zWUKoV86qgcx2M:&tbnh=76&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Dkawasaki%2Bkmx%26start%3D60%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN mysle ze te dane sa bardziej precyzyjne:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...