Skocz do zawartości

Aprilla Tuareg Rally 50


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić taki motorower. Aprilla Tuareg Rally 50. Jestem amatorem jazdy...

 

Kilka pytań :

Co o niej myślicie?

Jakie są jej osiągi?

Jakie ma wady zalety?

Jak jest z częściami?? Czy są łatwo dostępne?

 

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuje !

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma aprilie rx i to jest prawie to samo.. silniki to am4 do 90, am5 do 95 i w góre am6 tak mi sie wydaje z prodzu zawieszenie upsie down z tylu gazówka po pełnym odblokowaniu chyba cos koło 9km (tak chyba mają minarelki) ogulnie to spoko tylko dlamnie to brzydki tuareg ładniejszy rx... jak cos zle napsiałem t poprawcie... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, ale chyba jednak sie nie skusze...

...Problem z częściami , 3 biegi, 90km/h ;/

 

Szukam jakiegoś sprzęta(nie skutera ani simsona) do 2000zł. Zastanawiam się nad Yamahą DT 80, RD 80, Suzą RG 80. Co jeszcze proponujecie?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jabym nie bral na Twoim miejscu RD 80 ... ja mialem 2 i nie jestem zadowolony... paliło to dużo... i sie wszystko sypało... Kumpel tez ma rd... i podobnie sie dzieje... ale za to polecam RG ;] super sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, ale chyba jednak sie nie skusze...

...Problem z częściami , 3 biegi, 90km/h ;/

 

 

co Ty gadasz? przecież am6 ( jak taki jest) to najlepsze silniki w swojej klasie!! z częsciami nie ma kłopotu bo takie silniki są w tzr, rs, hm cre, motorhispania i wielu innych. 3biegi-?? to zalezy bo jak na droge do super-mało mieszania no ale w teren może być za mało mocy na jedynce... . teraz prędkość. jak na 50ccm to bardzo dobra a co mnie bardzo u ciebie zdziwiło to Ty oczekujesz od motoroweru enduro żeby jechało 120km/h?? dziwne... moim zdaniem to jest bardzo dobry motorower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz? przecież am6 ( jak taki jest) to najlepsze silniki w swojej klasie!! z częsciami nie ma kłopotu bo takie silniki są w tzr, rs, hm cre, motorhispania i wielu innych. 3biegi-?? to zalezy bo jak na droge do super-mało mieszania no ale w teren może być za mało mocy na jedynce... . teraz prędkość. jak na 50ccm to bardzo dobra a co mnie bardzo u ciebie zdziwiło to Ty oczekujesz od motoroweru enduro żeby jechało 120km/h?? dziwne... moim zdaniem to jest bardzo dobry motorower

 

Nie chodzi mi o prędkość, tylko o silnik, 3 biegi to za mało troche, szczególnie że bym tym jeździł po terenie.

Oto link do tej aprilii:

http://www.allegro.pl/item151736268_aprili..._rx_rm_kx_.html

 

A....I ile to ma koni??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma DT 50 z silnikiem am6. Maks moc po zdjęciu wszystkich blokad to 7km. Akurat on ma skrzynię 6 i prędkość maksymalna to 85 km/h po prostej. Silnik ma "głupią" charakterystykę pracy. Ciągnie dopiero od 6000 i max do 8500 rpm. Remont generalny trzeba robić po 10 000km bo większy przebieg bez remontu = przyspieszenie i siła jak w komarze. Ale na naszym rynku nie ma konkretnych 50 czy 80ccm więc nic innego kupić nie pozostaje :banghead:

Życzę udanego zakupu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...