Skocz do zawartości

ukręciłem mocownie - riser


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

no jak w temacie - zanim zamówię sobie jakiś inne mocowanie (no najbardziej mi się podoba indian albo HD) z moim rostawem śrób - to chwila minie (bo w polsce jak na lekarstwo tego typu spraw). Ukończę do tego czasu cały motocykl - i pyatnako czym skleić odlew - jakiś poxipol możee/

 

pozdrawiam

klaus

 

 

a wszytko przez nową kierownicę - calowa - ale ten cal to polski jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie probuj kleic chyba ze tylko na pokaz chcesz miec moto gotowe wszelkiego typu kleje sa na elementy nie obciazone dynamicznie a kiera do nich jakos nie nalezy ale jesli bys juz musial to uzyj DEVCON inaczej zwany plastik metalem ale koszta sa troszeczke duze lepiej spawac a jest to mozliwe i lepiej wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie darco - chcę tylko żeby się trzymało jak będę mocował resztę rzeczy - bo zanim znajdę kogoś w usa co mnie kupi i prześlę to chwila minie a nawet 2 chwile

nosz qrwa mać - co mnie podkusilo aby do*ebać śrubę

 

hmmmmmmmmm

nie mogę znieść swoich własnych myśli

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

jak rozumiem ukrecilec srube ktora wystaje z risera tak???

 

jedyne wyjscie to uciac wywiercic nowy otwor nagwintowac dobrac taka sama srednice jak ta stara i po temacie.

 

mozna zrobic jeden lewy jeden prawy gwint

 

mozna pokusic sie o wkrecenie na klej czerwony do gwintow tej nowej sruby w riser

lub

 

poszukac frezera i z nim wymyslec jak zamocowac nowa srube w riserku i moze na cieplo ja wbic ale z frezem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym mówisz - kupiłem kierę polską i po dociśnięciu max riserów był mały luzik ... bo kierała jest robiona z rur wg PN czyli cal=25 mm, a normalnie ma 25,4 mm.. ja pod risery dałem kawałki puszki po piwie i spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ukręciłem śruby - pękł dekiel od riser-u - a dałem taśmę izolacyjną o 2 warstwy za dużo

ale może teraz jak przyjdzie nowy dekiel - to dam pewnie puszkę bo najcieńsza się wydaje - albo taśmę - tylko że trochę.

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...