Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łomatko śfinta :icon_rolleyes:

 

 

 

heh no tak obraz nedzy i rozpaczy !!!!!!!

ale trzeba sie zastanowic nad jednym

czy za taka kase da sie kupic tyle czesci?

jest to tragiczne ale gdyby to wypiaskowac to mamy piekne czesci czyz nie?

gdyby to bylo blizej to pewnie bym to kupil :wink:

no koles sam sobie ukrecil bata na siebie, no ale moze jest malarzem pokojowym albo maluje autobusy i nieradzi sobie z malymi powierzchniami??? :D no chyba ze ma altzcheimerai zapomnial co maluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

:icon_twisted:

 

o ja pie**ole :biggrin:

 

juz dawno sie tak nie usmialam. kaska z gazetami.. licznik "emowski" gazniki (te badziewia!) albo robia sobie z pogrzebu jaja albo szukaja losia..

 

wymiekam!

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te gażniki to cena zarąbista, a jak ktoś chce to mam takie k302 oraz typowo dnieprowskie k301 ale aby je wyregulowac to krew szybciej człowieka zaleje niz je wyregulujesz tak jak byś chciał :P

 

 

Nie no cena rzeczywiście zarąbista. K302 mam u siebie jak bede mial kase to prędzej K-37 chińskie kupie :]. Jak ktoś umie to K302 lub K301 reguluje w 5 minut - ja jeszcze nie opanowałem dobrze tej sztuczki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obenie jeżdze jak i kumpel na gaźnikach z jawy 350TS, i nie ma jak narazie z nimi kłopotów.

Jedno pytanie - bo sam rozważałem możliwość przeszczepu Jikovów, ale zastanawia mnie jedna rzecz;

- jak jest z dyszami??? Ktoś mi wspominał, że trzeba "pomieniać" dysze, bo, na Jawowskich, przy wyższych obrotach motór "umiera w boleściach" i nijak nie chce jechac; Czy twój kolega robił jakieś "zabiegi" w tym kierunku - czy wszystko od razu działało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...