Skocz do zawartości

Wreszcie mam Drag Star 650 Clasic


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie tylnej oponki, na wiosnę chce ją wymienić, powiedcie mi czy kupować Dunlopa takiego jaki jest czy oponę inne firmy np. tą PIRELLI. Cena jest sporo tańsza, ale czy to dobra guma?

Jeszcze jedno pytanko odnośnie oleju? Jaki olej zalać i o jakiej lepkości? Drag ma 21 tys km

 

Ja mam te opony od 2 lat i bardzo je sobie poki co chwale. Olej to nalepiej polsyntetyk 10w40 markowej

produkcji. Slyszalem opinie aby unikac Motula rozlewanego w Polsce bo podobno straszny shit w porownaniu do jego zachodniej wersji.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sezon trwa cały rok, to na pewno te 12000 km nie będzie za mało na wymianę w przekładni hipoidalnej.

 

Do przedniego zwieszenia zalewają gęstszy olej ci, którym przeszkadza "nurkowanie" przy hamowaniu, albo wtedy "dobijają", bo ważą sporo, mają taki styl jazdy itp.. Uboczny efekt to spadek komfortu na nierównościach, więc sam oceń czy Ci to potrzebne. Może raczej zostawić taki sam olej, za to pod sprężyny dać tuleje dystansujące po 1/2 cala? Szczerze przyznam, że o tych eksperymentach tylko czytałem i słyszałem, nigdy nie były mi potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maślak dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi

Slaczek, jak na pierwszą jazde nie byłem zadowolony z podstopek, musze się do nich przyzwyczaić poprostu.

Wrażenia z jazdy są niesamowite :buttrock: Myśle że "TO JEST TO" czego szukałem. Moto bardzo stabilny i wygodny. Gubie się jeszcze troche w biegach bo przed nią miałem Burgmana 400 (automat).

Mam zamiar zakupić do Draga jeszcze Lightbary jakieś ładne, szybe przednią i sakwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maślak dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi

Slaczek, jak na pierwszą jazde nie byłem zadowolony z podstopek, musze się do nich przyzwyczaić poprostu.

Wrażenia z jazdy są niesamowite :buttrock: Myśle że "TO JEST TO" czego szukałem. Moto bardzo stabilny i wygodny. Gubie się jeszcze troche w biegach bo przed nią miałem Burgmana 400 (automat).

Mam zamiar zakupić do Draga jeszcze Lightbary jakieś ładne, szybe przednią i sakwy.

Powoli powoli, zanim kupisz, to poszukaj, bo dzisiaj ceny są bardzo zróżnicowane, jakość też. Mam nadzieję, że właściwie, tzn. żartobliwie odebrałeś mojego wcześniejszego posta... Ciesz się jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat, zauważyłem że zgrywus jestes :buttrock:

Lightbary już znalazłem TU . Koleś jest z Włocławka niedlaeko Płocka to podjade i zobacze czy są godne uwagi. w ogóle ma sporo "bajerów" do Dragów. Może ktoś tu kupował lampy?

 

Przypadkowo wyczaiłem wypasiony zegarek do Draga na śróbe LINK albo na kiere LINK

Edytowane przez xedos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat, zauważyłem że zgrywus jestes :buttrock:

Lightbary już znalazłem TU . Koleś jest z Włocławka niedlaeko Płocka to podjade i zobacze czy są godne uwagi. w ogóle ma sporo "bajerów" do Dragów. Może ktoś tu kupował lampy?

Oj Bracie bez pośpiechu! Odnośnie "TU" - daj sobie na wstrzymanie, nie kupuj bez moto, bez przymiarki. Kumpel kupił w "TU" lightbary i lampa centralna nie była w środku. Kolega forumowy, Jusza, tez coś nie w sosie po ich akcesoriach... Poczekaj, poszukaj. Kup raz a dobrze, bo zbyt biedni jesteśmy na kupowanie bubli kilka razy.

Edytowane przez Prałat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, maslak, równiez za odpowiedzi :eek:

Chyba tylko powiem aby w lagach zalali taki jak fabryka przewiduje i koniec. :(

xedos: jak tak zaczniesz na dzien dobry pakowac kase w Draga to zaraz zbankrutujesz :banghead:

A jeszcze nie pokazaly sie glosy ze 650 to za maly i juz musisz szukac 1100 ? :banghead:

To czekamy na wrazenia z pierwszej dluzszej trasy i opinie o tym czy Ci ten sinlik wystarcza.

Mnie osobiscie jak najbardziej i na razie nie ma mocnych aby mnie przekonac na zmiane.

 

Hej :clap:

 

Oby spisywal sie tak jak wyglada :clap:

 

Wie ktos gdzie można kupic taki daszek na lampe????

bo szukam w necie i jakos nie moge znalezc

 

pozdr

 

Na amerykanskim Ebayu jest do bólu i jeszcze troche.

Wlasnie dostalem z tamtad rekawiczki, dlugie z fredzlami i czekam na podnózki mocowane do gmoli :cool:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lightbary już znalazłem TU .Może ktoś tu kupował lampy?

 

Ano ja kupiłem TAM lightbar z lampami, swiecic nie swieca bo ... nie mam czasu załozyc, tzn pojechac by zalozyli okablowanie, a jak mam czas to mi sie nie chce (straszny wstyd). Pasować wszystko pasowało prawie idealnie.

TAMŻE kupiłem jeszcze reling na przedni blotnik, bagażnik, gmole przednie, osłone kardana i poprosilem o prezent / upust / gratis / cośtam by miło było. Dostalem takie fikusne nakladki na sruby i taka ogromniasta do nakrecenia na srube w tylnym kole.

Niestety nie wykonuja wyrobow na zamowienie :eek:

Moze ktos z Was wie gdzie np kupic kierownice z Highway Hawk ? Wielgaśną taką ....

 

pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ów Pawlak vel Kargul z Allegro koszmarne ma terminy oczekiwania ...

Jak nic innego nie znajde to i pewnie u niego zamówie.

Tak czy siak dziekuje za wskazówkę x. Maslak :eek:

 

pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, maslak, równiez za odpowiedzi :icon_mrgreen:

Chyba tylko powiem aby w lagach zalali taki jak fabryka przewiduje i koniec. :banghead:

xedos: jak tak zaczniesz na dzien dobry pakowac kase w Draga to zaraz zbankrutujesz ;)

A jeszcze nie pokazaly sie glosy ze 650 to za maly i juz musisz szukac 1100 ? :banghead:

To czekamy na wrazenia z pierwszej dluzszej trasy i opinie o tym czy Ci ten sinlik wystarcza.

Mnie osobiscie jak najbardziej i na razie nie ma mocnych aby mnie przekonac na zmiane.

 

Na amerykanskim Ebayu jest do bólu i jeszcze troche.

Wlasnie dostalem z tamtad rekawiczki, dlugie z fredzlami i czekam na podnózki mocowane do gmoli :biggrin:

 

 

A jak kupować na tym amerykańkim e bayu? Trzeba tam kogoś mieć w stanach?

 

 

Masz fotki mojego draga z tymi sakwami jak Cię zainteresują to dam Ci namiar na goscia moze dodac do nich bajery cwieki, fredzle itp.

 

http://img115.imageshack.us/my.php?image=p1070351dv8.jpg

http://img113.imageshack.us/my.php?image=p1070345pe9.jpg

http://img183.imageshack.us/my.php?image=p1070336kl0.jpg

http://img106.imageshack.us/my.php?image=p1070341ye0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączę się do gratulacji. Piękny sprzęt. Mam niemalże identyczną maszynę, o którą moja żona jest zazdrosna, odkąd zauważyła mój wzrok utkwiony w pięknych kształtach Draga. Bez wątpienia świadczy on o wielkiej miłości :wink:

Pomimo że mam swojego Draga od października, za wiele nim kilometrów nie nakręciłem, ponieważ dopiero wczoraj zdałem egzamin na prawko. Ale już widzę, co się będzie działo na wiosnę :wink: Domyślam się, że Tobą targają podobne uczucia :D

Pozdrawiam i życzę wielu przyjemnych chwil na motorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...