Skocz do zawartości

Komplet kluczykow jak zdobyc? Virago 535


kusztyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam virago 535 kupilem ja niedawno dostalem do niej tylko 1 klucz do zaplonu ale nie mam np do blokady kierownicy klucza... :icon_question: A przy tym kluczu co mam nie mam tez tej blaszki z nr kompletu, ale na tym kluczyku co mam jest nr. Pisalem do yamahy w Chodzowie to powiedzieli ze kredki ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc przeciesz musza gdzies zapisywac nr kompletu kluczy do np. nr ramy. Macie jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska sprawa, ten co masz to może dorobisz u ślusarza, ale do blokady to raczej się nie uda.

Jak kiedyś tak miałem w MZ to nie było innego wyjścia, tylko wiertara i nowy bembenek o ile są do twojego sprzęta w sprzedaży.

Inne wyjście to kupić sobie blokade na przednie koło, lub samą tarczę hamulcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klucze dorobisz u slusarza.Ostatnio bedąc w Wawie ,dorabialiśmy razem z Piwo / on ma Virago 1100 / kpl.kluczy i wyszło to nas 37zł.Klucz do zapłonu i blokady wyglada jak oryginał tyle ,ze bez nazwy Yamaha .Dorabialiśmy w centrum handlowym M1 na Targówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

oczywiscie mozesz dorobic u slusarza

 

Inna mozliwoscia jest pismo do generalnego Importera Yamahy z prosba o dorobienie oryginalow na podstawie np kopi papierow maszyny lub poswiadczenia notarialnego. Innym pytaniem byloby, czy jastes przekonany, ze w moto jest jeszcze ten pierwszy oryginalny zamek / cylinderek.

 

uwazam ze jednak klucz powinien byc oryginalny. zakup U-locka wskazany.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem, mój kluczyk od zapłonu pasuje do blokady w kierasi a oddzielny kluczyk mam do korka od baku pozdrowionka więc może Twój też pasuje sprawdź

W mojej 535 było tak:

- klucz od stacyjki pasował do baku, siedzenia pasażera i uchwytu do kasku,

- do blokady kierownicy był osobny kluczyk (cały metalowy, bez plastkiu jak ten do stacyjki).

Przy kupnie dostałem dwa komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości poszedłem do "miasta" sprawdzić...

I okazuje się, nawet w mojej mieścinie (25 tys. mieszkańców) bez problemu dorobiłem komplet kluczy do VIAGRY. Stacyjka i blokada kierownicy. Razem 35 zł. I pasują! :biggrin:

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak masz oryginały to nie jest już problem, gorzej jak nie masz nic i chcesz dorobić.

Jakby podjechał z moto, myślę, że też ślusarz by sobie poradził.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalny ale do stacyjki, baku, siedzenia a do blokady jest inny. Wiec bede musial chyba do slusarza pojechac i zostawic moto?

 

ło matko, zadzwoń do ślusarza i się dowiesz. Skąd możemy wiedzieć czy zrobi na poczekaniu, czy w kolejce. Raczej nie zostawisz mu motoru na tydzień :icon_mrgreen:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko, zadzwoń do ślusarza i się dowiesz. Skąd możemy wiedzieć czy zrobi na poczekaniu, czy w kolejce. Raczej nie zostawisz mu MOTORU na tydzień :evil:

 

Chyba motocykla :icon_razz:

 

Czy na pewno ten kluczyk nie pasuje do blokady ? Pierwszym razem jak próbowałem zablokować kiere w Virago tez myślałem ,ze nie pasuje albo zamek zepsuty.A to trzeba sposobem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobienie kluczyka jest od ręki, naprawa bębenka czy dorobienie kluczyka do bębenka zajmuje troszeczkę czasu i nie każdy zakład ślusarski się tym zajmuje. Czy jesteś pewien, że kluczyki które masz nie pasują do blokady?

W poście http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=0entry817868 opisałem najczęściej występującą przyczynę "awarii" wkładek i sposób w jaki sobie można z tym poradzić. Może najpierw wyeliminuj tę przyczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba motocykla ;)

 

motor przest. silnik; pop. motocykl; przen. podnieta, pobudka; siła sprawcza.

 

Słownik wyrazów obcych i zwrotów obcojęzycznych Władysława Kopalińskiego

 

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/42...5df003623eb.php

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...