Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zjazd rozpoczynajacy sezon jest juz historia (dla niektorych ona jeszcze trwa, bo caly czas wracaja :biggrin:). Mam nadzieje, ze sie podobalo, ze warto bylo przyjechac, etc. etc.

Dzieki za pamiatkowa koszulke (zawisnie w jakims stosownym miejscu), no i za male conieco :crossy:

 

Do nastepnego razu :biggrin:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jakos dotarłem bez zapomnianych dokumentów.Traska do :P super już tak nie wiało jak w Sobotę :D Pamietajcie jakby co to pok nr 7 :P :notworthy:Mam kupon na kiełbasę na ognico jak nikt z forum nie weżmie wystawię na allegro?????????A co.

Edytowane przez jan kalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super imprezka i Bardzo dobra i sprawna organizacja JarkaG i Tomka - Naprawdę ludzie znają się na organizowaniu takich imprez a z Tomkiem to by można było nie jeden dzien i noc przegadać.

 

OGólnie bardzo miłe wrażenia z poznania forumowiczów i wspolnej zabawy:)

 

p.s. Fotki niedługo wrzuce w formie galeri

 

pozdro

haryb :crossy:

 

Super imprezka i Bardzo dobra i sprawna organizacja JarkaG i Tomka - Naprawdę ludzie znają się na organizowaniu takich imprez a z Tomkiem to by można było nie jeden dzien i noc przegadać.

 

OGólnie bardzo miłe wrażenia z poznania forumowiczów i wspolnej zabawy:)

 

p.s. Fotki niedługo wrzuce w formie galerii i wrzuce link

 

pozdro

haryb :banghead:

Edytowane przez haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo okie, szkoda tylko ze pogoda piatkowa nei dala mi pojechac w piatek. Ale brawa dla piatkowych hardcorowcow .

 

Peace :icon_mrgreen::D:D:D

 

PS.

Rebel o ktorej wywietrzales?? :banghead::D:D:D:D

 

Bylo okie, szkoda tylko ze pogoda piatkowa nei dala mi pojechac w piatek. Ale brawa dla piatkowych hardcorowcow .

 

Peace :clap::D:D:D

 

PS.

Rebel o ktorej wywietrzales?? :D:D:D:D:D

 

Bylo okie, szkoda tylko ze pogoda piatkowa nei dala mi pojechac w piatek. Ale brawa dla piatkowych hardcorowcow .

 

Peace :D:D:D:D

 

PS.

Rebel o ktorej wywietrzales?? :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mineło, szkoda, bo klimat był naprawde fajny. Ukłony dla Jarka i Tomka za organizację. Fort ciekawy i duży o czym najlepiej świadczy wieczorne zwiedzanie przy świecach ( zabierzcie temu panu świece ). Do następnego zobaczenia Pozdrowienia dla wszystkich.

 

P.S. Już teraz wiadomo kiedy i gdzie narodził się pomysł powstania partii Peace ( PiS ) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa fajna ... organizacja super ... zwiedzanie Fortu świetny pomysł ... zjazd tylu fajnych maszyn cieszy ... tylko czy trzeba aż tak daleko od domu jechac by sie napić* ?? Hmmm ...

 

 

 

_____________________

* nachlać, nałoić, upodlić :(

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Fajnie było wreszcie zobaczyć osoby z forum na żywo. Szkoda, że musiałem wcześnie rano w niedzielę wypylić z fortu, ale cóż... Ojcierzyństwo. czasem zobowiązuje.

Oczywiście nie obyło się bez przygód. Jadę sobie, jadę, jadę i w końcu w Płońsku wylatuję na "7". Po przejechaniu jeszcze tak z 2 - 3 km spoglądam na wskaźnik paliwa, a wskazóweczka stoi sobie na "0" :icon_mrgreen:

Z prędkością ekonomiczną zacząłęm toczyć się do Zarkoczymia, gdzie silnik zamilkł w chwili wjeżdżania na Statoil :banghead:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy na rękach spalone od pochodni, kolano wciąż boli od pijackich przytupów (rano się dowiedziałem, że wywijałem obertasy nawet z Barmanką :) ), prawy zawias szczęki przewiany (bo zapomniałem kominiarki :) ), pijacka chrypka powoli przechodzi. Ale co tam. Jak to mówi Michał Koterski:

"joł staaaary, było zajebiiiiście..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...