Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... w pierwszym czytaniu zabrzmiało jakby wyżej wymienieni mieli pierwszeństwo w eilimacjach na żonę...

DZIADU ... ciii ... co ma mieć Komandir lepiej niż inni ???

 

KRISS.G to nie chodzi co Tomek ma mieć,to chodzi o tzw szlachecką " pierwszą noc". :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, żesz kurdemol, coś Ty się na tą żonę uparł??!! Skuteczniej jest przywiązać sobie kamień do szyi i skoczyć do rzeki :icon_razz:

Młody jesteś, korzystaj z życia a nie głupoty Ci w głowie :clap:

 

A co nie widac ze korzysta !

Casting niekoniecznie musi byc rozstrzygniety... Żonaci nie moga juz robic castingow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prot i Gerard von Grodzisk, zostają mianowani Nadzorcami Ruchu Nocnego Między Pokojami. Do tej odpowiedzialnej funkcji nie mogę desygnować żadnego zółtodzioba, tylko doświadczonych wychowawców o specjalności: płeć żeńska w wieku tartacznym :banghead: :lapad:

Od tej decyzji także nie ma odwołania!

...........

Uwaga!!! Casting kandydatek na moją żonę jest aktualny.

Przypomnam, że w komisji zasiadają:

- Klaudiusz,

- Street,

- Prot,

- Gerard,

- Shadok.

Działania komisji ograniczają się do zadawania pytań. W razie, gdyby wyłoniona kandydatka nie została przeze mnie zaakceptowana, wraca do komisji która będzie mogła już nie tylko rozmawiać... :lapad:

 

Rozkaz podpisał:

Baaaczność!

Hetman Kamandir Kulik

Spocznij!

 

No i jak tu nie "spamnąć" ...

 

 

 

Dziękujemy w imieniu służby za okazane zaufanie. Migracja nocna to wieczny kłopot dla właścicieli pensjonatów, campigów etc., tudzież dla współlokatorów nienależących do braci motocyklowej.

 

Zobowiązujemy się z Gerardem von Grodzisk do sumiennego wypełniania powierzonych nam obowiązków.

 

Łącznie z opiekowaniem sie odrzuconej przez Kamandira kandydatki. Oby ich było dużo :banghead:

 

 

 

Skoro EKG przyjezdza tak licznie - ja nie wiem czy sie pojawie moze jedynie na chwile z boku i na 100% sam...

 

Nie pojaw się a dowiesz się co to jest jesień średniowiecza ... :lapad: Dzięki komu zostałeś Misterem Forum, co ? Niewdzięczniku !!! :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojaw się a dowiesz się co to jest jesień średniowiecza ... :biggrin: Dzięki komu zostałeś Misterem Forum, co ? Niewdzięczniku !!! :biggrin:

 

Przekonales mnie ! jesli nie bede w tym czasie we Wroclawiu to stawie sie na zlot i walne zebranie EKG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jedziesz żony szukać?

 

Hmm no to ja mam propozycje :biggrin: może by tak na podsatwie bazy danej naszego forum i innych motórowych stworzyc biuro matrymoniale z profilami osobowymi wszystkich stanu wolnego i wtedy ladnie komp dobierze pary co kto i do kogo :icon_mrgreen:

 

proponuje probny rozruch na zlot w Toruniu zrobić i wtedy Tomek Kulik i inni chetni napewno beda mieli kaloryfer pod kordła :bigrazz: :icon_razz:

 

ktoś chetny do pierwszej pozycji w biurze matryminialnym 2oo ???

 

czołem

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie glowa boli na mysl o bani jaka bedzie na wyjezdzie. :icon_question:

Kamandir KUlike i reszta.

Ciekawe czy dojazd do Torunia bedzie rownie emocjonujacy i obfity w zdobyczne lusterka dla niektorych :icon_twisted::D jak dojazd od Borek 2006 :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchy jakieś bo nam temat ucieka.

 

A co Ty chcesz za ruchy? Wszystko jest ustalone przeciez...

Jezdziemy do Torunia 23/25.03, noclegi sa w Forcie IV, kto chce nocleg to nalezy wpisywac

sie na strone w necie aby dopisac sie do listy z info na temat wyzywienia i juz...

Co do spotkania sie w celu ruszenia kolumna do Torunia to proponuje umawiac sie na kilka

dni przed wyjazdem bo teraz to mozemy sobie dlugo i namietnie tylko pogadac...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...