Skocz do zawartości

Buty Sidi


Rekomendowane odpowiedzi

Przegladałem dziś sporo stron o tematyce butów i powiem wam, że niemam zielonego pojecia które buty wybrać - czy Vertigo czy Vertigo Corsa ale myślę, sobie tak, że jeśli producent Vertigo Corsa określa jako buty na tor a ja na torze jestem rzadko a większość czasu spędzam na jeżdzeniu powiedzmy w normalnych warunkach to chyba jednak wybiore Vertigo. Z góry dziekuje za pomoc i choc do końca nie jestem pewny to chyba jednak wybiorę zwykłe Vertigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel ma racje kupiłem u gościa Andykomórka na Allegro :biggrin: Bierz o numer większe :)

 

Ja dokladnie tak samo kupilam od niego ,tylko bezposrednio w sklepie,przy okazji przejazdu przez Koszalin....Buty sa doskonale wentylowane,oraz maja regulacje na łydce, co pozwala je dopasowac odpowiednio do nogi.....ja je polecam cena dobra,wiec warto tam zajzec!!Jakbys zamawial to najpierw je gdzies przymierz,bo faktycznie rozmiarowka jest zanizona......

 

Przegladałem dziś sporo stron o tematyce butów i powiem wam, że niemam zielonego pojecia które buty wybrać - czy Vertigo czy Vertigo Corsa ale myślę, sobie tak, że jeśli producent Vertigo Corsa określa jako buty na tor a ja na torze jestem rzadko a większość czasu spędzam na jeżdzeniu powiedzmy w normalnych warunkach to chyba jednak wybiore Vertigo. Z góry dziekuje za pomoc i choc do końca nie jestem pewny to chyba jednak wybiorę zwykłe Vertigo.

 

Vertigo Corsy sa typowo pod tor....roznia sie materialem i tym ,ze maja regulowane, oprócz łydki ,srodstopie......ale do takiej jazdy na codzien Vertigo sa bardzo dobre....i ok 400zl tansze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze jestem na kupnie butow i mam jedno pytnie... Jak te buty spisują się w zimne i/lub deszczowe dni :)?

doskonale szczegolnie w cieplym garazu obok moto na stojaku czekajac do wiosny, to sa buty na sportowe moto wiec na zime i deszczowe dni spisuja sie jak szalik w kabriolecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze jestem na kupnie butow i mam jedno pytnie... Jak te buty spisują się w zimne i/lub deszczowe dni ?

Nie jest żle. Teraz jednak ubieram stare Probikery bo do zimowych ciuchów troszkę nie pasują.

Edytowane przez mareksit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem od vertigo corsa lepsze sa SMX PLUS z alpiny a od vertigo SMX r

 

jak dla mnie lepiej wykonane i lepiej opinaja kostke. sidi troche sie luzuje a smx nie. cena podobna

 

linki

 

http://www.alpinestars.com/moto/boots_smxplus.html

 

http://www.alpinestars.com/moto/boots_smxr.html

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też śmigam w vertigo tepor , raz miałem okazję testowac je w deszczu , na dystansie ok. 60km i stopa była sucha , faktycznie podczas chodzenia piszczą

 

 

W Alpinach przejechalem Polske od Bieszczad - Komancza do Debrzna w totalnym deszczu i stope teez mialem sucha.

 

Uwazam jak przedmowca ze Alpinestars sa jednak lepsze od SIDI

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sidi ladniejsze :icon_question:

 

Dobze, ze gusta sa rozna, juz widze nas dwoch na zlocie w tych samych butach ( i kombi) a dookola sie pytaja czy my spokrewnieni ?? Ha Ha !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...