Skocz do zawartości

suzuki TS50


Ziele90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skoro wczesniej napisasaliscie ze seryjna ts ma moc jak simson, a seryjna senda jest duzo duzo mocniejsza. wiec jezeli oba stuningujemy to co bedzie mocniejsze??????????? wedlug mnie senda

 

Hahaha, TS 50 xk (japońska) po tuningu na 70cc, odblokowana na wydechu i module i z większym gaźnikiem spokojnie objedzie sende po takim samym tuningu.

Ts po tuningu idzie lepiej niż Dt po tuningu na 110cc, z wydechem gianelli i gaźnikiem 26mm!

Więc nie pisz takich bredni skoro nie wiesz nic na temat danego motocykla

tak ts po tunigu odstawi dt80 po tunigu, sendy po tuningu itp?

powodzenia...

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc jak simson ma ts niemiecka.

A japońska ma silnik jak RMX.

Miałem DT po tuningu i zrobilem remont więc była świerzutka.

Miała on: Cylinder Malossi 110, Wydech Gianelli, Gaźnik 28mm, Listki membrany malossi.

I co?

I TS50/70 z cylindrem Atheny na nicasilu, gaźnikiem 18mm i w pełni odblokowanym wydechem szła lepiej. Dlaczego?

Bo jest o ponad 40kg lżejsza a to naprawdę gigantyczna różnica.

20KM z Ts nie wyciągne... to prawda

Do 16 dojde. Ale Ty nie zejdziesz sendą do 79kg.

 

Zdobądź Jimmy jakieś doświadczenie z japończykami i sie wypowiadaj.

Ja miałem DT rok a Ts koło 2mc'y i zrobiłem na niej około 600km, więc motocykl troche poznałem.

 

Dibo

Dt po takim tuningu ma z 17KM. Moment to prawda większt ale masa i zawieszenie....

W terenie DT czy Senda nie mają szans bo poprostu się gorzej prowadzą. Suzuki po tuningu jeździ niesamowicie. Przyspiesza na każdym biegu tak samo tak naprawdę ( nie ma czegoś takiego że na 6 muli czy coś, wkręca się w czasie jazdy prawie tak jak na 1 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo no sory ale widze niedociera do ciebie różnica mas!a opowieści o sendach co przycinaja kazde motot i na koło wchodza ja CR 500 zostaw kolega z podworka! popieram ze TS to motor nadajacy sie juz w teren bardziej niz DT! a moc jak w simosnie to w niemcu czytajcie ze zrozumieniem! :icon_mrgreen: i sadze ze po zakupie kitu na 70 byla by naprawde fajnym motorkiem :biggrin:

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wazy TS waszym zdaniem?? Bo moim 80 wazy. Senda ma seryjnie 8KM. Niezapominajcie o z tym ze są rozne kity do derbi sendy:| Do tski co najwyzej sobie mozecie kupic biednego Airsaila lub biednego malossi klasy mid race :P Do sendy mozna dostac nawe Hebo manston ;) Senda wazy cos kolo 100 kilo.Silnik jest mocniejszy.Ziele uwierz mi ze idzie na kolo z 3 i to nie simson ;) A Z Cr 500 sie styklem raz w zyciu i to byl pierwszy raz i ostatni a ty miales z tym doczynienia ze takie sugestie piszesz:) Kazdy ma swoj gust.Nieszanuje sendy za to jakie zawieszenie upchnela do tego motorku.Ale silniki są naprawde udano i spokojnie stają na rownym szczeblu z Minareli Am 6. Co do tski totroszke stara kostrukcja.jak i silnika tak i np hebli.Co innego Rmx :biggrin: pamietajcie ze sitnieje rowniez Honda Crm 75 ktora jest zalcizana do tej samej klasy i ktora moim zdaniem jest najlepsza w tej klasie :crossy:

 

 

Ps jezeli z Tski mozna wycisnac 16 km Max to z sendy mozna sokojnie wiecej:)Bo są wiele lepsze kity do tego silnika.Ale nie ma co sie sprzeczac to by trzebabylo sprawdzic :wink:

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dibo istnieje jeszcze hm ktory jest najlepszy z 80 enduro ale to nic nie ma do rzeczy

 

dibo ale zobacz ze zielak tego nie chce uywac do stuny tylko do enduro no i zobacz ze taka ts tez bys wbil bez problemu na kolo bo jest naprawde lekka a moc do tej wagi nie jest mala (mowa o cylindrze 70) gdby np tam siedzial silnik z dt cylindrem 110 to to by szlo jak posrane albo np jakas minarelka z cylindrem 80

 

zielak opierdzielaj te simsony i kupuje juz to enduro bo starzy sie rozmysla i bedzie dupa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikus rozumiem o co chodzi:)Hm to klasa wyzej gorna polka:) Dt,RX,Hm,Rieju,Beta itd itp.Ile trzeba dac za taką ts i sa one dosyc stare.za 4 ty mozna juz dostac Rmxa z roku 2000 :)

[/quot

 

moze i gorna połka ale klasa ta sama :icon_mrgreen: a co do TS to chłopie badzmy realistami w terenie to mozesz sie nia poskrobac po ci** w supermotot i do miasta to ok ale jak by niepatrzec 20KM z tego niewyciesniesz.... a no i przeciez sam to mowiles koledze o nicku ,,szycharx,, ze jego RX niemoze miec 14 koni:) mimo iz tłumaczylismy ci ze jest na kicie:D to była rozmowa na gg:P aha a co do CR to niestety niemialem okazji tym jezdzic lecz widzialem co to moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tski co najwyzej sobie mozecie kupic biednego Airsaila lub biednego malossi klasy mid race :flesje: Do sendy mozna dostac nawe Hebo manston

 

 

DIbo do ts'ki tez mozna dostac hebo manston http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?c...4775dbe8834b689 :icon_rolleyes: :banghead: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...