Skocz do zawartości

Motocykl 4T 250-400 cm3 do 4000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

przeciez jezdze prawie wylacznie w terenie..... fakt faktem ze hardcoru to nierobie bo nie ma gdzie :)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh co kogo obchodzi gdzie ty simigasz kolo chce kupic enduro w teren a wiec niech kupi sobie cos lekkiego taka suzuki dr 350 to chyba by bylo najlepsze rozwiazanie no ale za ta cene to nie wiem czy cos dobrego kupisz jak by sobie pojechal taka 600 na jakas piaskownie to powodzenia z sciaganiem go z gorki paisku jak by sie wywalil 600 ma moc i owszem tez za tym jestem ale waga sie liczy no i zawiecha ja kiedys bylem starsznie napalony na husqvarne te 610 dla ciebie by byla najlepsza 410 ale "podobno" huski sie sypia nie wiem nie mialem...

 

moze poczekaj sobie po swietach kasa dojdzie dziadzia cos dolorzy jak zyje i moze w sam raz na cos ustykasz :) pozdro Ninja

Edytowane przez ninjabike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ninjabike'a :) Bierz 350 bo zawias i waga sie w terenie liczy szczegolnie ciezkim :) Juz kilkakrotnie sciagalem z gorki pod ktora sie zakopalem DRke i tez nieraz nie jest tak lekko wiec co by bylo z 600ccm to nawet nie mysle :) Co do husky te410 - zapytaj MateuszaEnduroboyz. To ten co wymienil tam z pol silnika i teraz tlok mial bliskie spotkanie z zaworami dzieki lancuszkowi rozrzadu :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

nie kłućcie się!

600cm3 odpada!

Zobaczymy co się trafi na wiosne, ale napewno nie będzie to 600cm3 :)

 

Motocykle będą szukane w tej kolejności:

1. Honda xr/xlr 250, dr 350(ale nie sądze, że coś będzie)

2. Yamaha xt 350

3. kawasaki klr 250, moze jakies starsze hondy xl 350, 250

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo słusznie Daniel ;) waga to podstawa - na prawku np. jest ważący 150kg tajfun - nie jest to może nie do podniesienia, ale nie wyobrażam sobie manewrów w terenie :icon_question: ja też będę szukał czegoś w tym przedziale wagowym i pojemnościowym :lalag:

powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtarzam nie XL tylko XR. XL to strasznie lelowate enduro, bardziej nadaje się to na asfalt niż w teren! A XR jest bardziej hard enduro jest lżejsze i ma lepszego kopa, i z wyglądu przypomina prawdziwe agresywne enduro, a nie jakieś antyczne koromysło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od huski ??!! jak Ci sie trafi taka TE dość młoda to ja bym ją brał. moja sie wcale nie sypie, a takie sprawy jak wymiana łańcucha rozrządu czy regulacja zaworów to w każdym 4T czeka. O huske poprostu trzeba dbać, czyścić filtry, zmieniać olej (troche częściej niż w jakimś XLR) ale moto pierwsza klasa napewno lepsze niż DR 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale olej z filtrem w XLR zmienia sie co 1500km !!

 

No to w husce trzeba co jakiś 1 tyś km :wink: ale filterek trzeba przeczyścić częściej (to nie jest filterek tylko taka siateczka) obmyć ze wszystkich syfów i wtedy jest git. w serwisówce pisze że nawet co jazde, ale sądze że co jakieś 200km daje rade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie o czym wy piszecie wogole.

koles napisal ze ma 4 kafle a wy rzucacie KLX'ami300, XR400, TE410.

 

Nitomen jest po prostu smieszny :) . Jezdzilem DR600 i moge szczerze powiedziec ze znacznie lepiej w ciezki teren sie xlr250baja nadaje i ze na lajcie tym mozna dr'a objechac.

A w wode po bak to sie moge wsk'a wpieprzyc

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w wode po bak to sie moge wsk'a wpieprzyc

pzdr

 

 

nie tam żebym się chwalił ale na trasie lisowej o długości 2H pomimo tego że jechałem skutem wyprzedziło mnie zaledwie 6-7 wyczynów :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...