Skocz do zawartości

Łancuch rozrzadu DID


Rekomendowane odpowiedzi

Biorę łańcuchy rozrządu DID od oficjalnego importera na Polskę, ogniwa mają sygnaturę, litery DID i typ. Pudełeczka nie są zaklejane. Dwa albo trzy lata temu pojawiły się w Polsce łańcuchy w pudełeczkach z oznaczeniami Kawasaki z sygnaturką na ogniwkach M fabrycznie zakute, wyciągały się po przebiegu około 1000 km, efektem był przerzucony rozrząd, sprzedający bez słowa wymieniał je potem na DID-a.

Edytowane przez Znafca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łancuch po załozeniu wskoczył 2 zeby na 100% był dobry i napinacz jest OK. Tak sie zastanawiam czy mozliwe jest ze urwała/odkreciła sam nie wiem jedna z prowadnic ?? bo jak sprawdziłem dopychajc zamiast napinacza kluczem wyjałem to jest tak jakby wpadł 1cm dalej niz koniec napinacza:( nie mam czasu tego rozebrac nawet:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilem u seby lancuszek balansowy DID-a, nie starsz mnie :/ nieche mi sie sciagac alternatora aby tam dojsc :/. SEBA ma dobra opinnie , mozliwe aby sprzedawal podróby ??

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę łańcuchy rozrządu DID od oficjalnego importera na Polskę, ogniwa mają sygnaturę, litery DID i typ. Pudełeczka nie są zaklejane. Dwa albo trzy lata temu pojawiły się w Polsce łańcuchy w pudełeczkach z oznaczeniami Kawasaki z sygnaturką na ogniwkach M fabrycznie zakute, wyciągały się po przebiegu około 1000 km, efektem był przerzucony rozrząd, sprzedający bez słowa wymieniał je potem na DID-a.

 

 

Cholera na wszystkim chcą przyciąć człowieka... TUREK mówił ze te tourmaxy są dobre jego kumpel sporo zrobił na tym łańcuszku. Mój nie był zakuty dostałem kilka ogniw dłuższy, bo zepsuła mu się maszynka do zakuwania...(SEBIE) Przecież on te łańcuszki bierze z "rolki" sprawdza ilość ogniw w katalogu i po sprawie a później je pakuje do pudełek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zostaje ci nic innego jak reklamacja ,przynajmniej niech ci za lancuch kase odda/zalatwi taki sam firmowy

 

EDIT :

 

wlasnie zarklem na swoj lancuszek ( tzn na napinacz tego lancuszka) zakupiony w MARTIN - MOTOCYKLE - Lancuszek DID - jak zakaldalem napinacz byl na 3 ząbku z 15 , teraz po 3 tys km jest na 12 z 15 czyli zostaly 3 ząbki do konca . To ma tak byc ??? czy cos tu nie halo ?? stary lancuszek z niewiadomym przebiegiem ( ponad 50 tys km) byl podobnie na 12 ząbku

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% ma wybite logo, jutro napisze bo musze pokrywe klawiatury zdjac , najlepiej kupic u dealera danego moto , wziac paragon i zapytac sie o gwarancje !

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziac paragon i zapytac sie o gwarancje !

 

Na nie zakute łańcuszki niema gwarancji... i nikt za to nie ponosi odpowiedzialności jeśli coś sie sypnie, jedynie serwis gdzie oddałeś moto na zmiane łańcuszka to tam można coś działać ale tak to nic....

Ja już zaczynam zbierać kase na nowy łańcuszek :icon_mrgreen: bo mój niemiał wybitego logo DID. teraz może jakiś TOURMAX...

 

Na orginalne łańcuszki to też bym nie liczył w 100% bo kolega kupuje orginalne ( a może jakieś podróbki) do RM-Z i też się wyciągają jak sznurki...

Edytowane przez Magik8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszki DID-a można zamówić fabrycznie zakute i wtedy masz na nie pełną gwarancję importera i producenta.

 

Hondy XL, XR, NX, fabrycznie miały montowane DID-y i robiły na nich do pierwszej wymiany około 35-40 tyś. kilometrów.

Edytowane przez Znafca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...