Skocz do zawartości

Honda CBF 600 ( CBF600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, tak więc kupiłem CBF-kę i jestem jak narazie zadowolony. Mam jednak dwa pytania. Jakie powinny być obroty na jałowym w CBF 600 ? Mam możliwość regulacji pokrętłem. Ponadto czy jak będzie stała przez okres zimowy należy ją odpalać czy nie ruszać, aż do następnego sezonu? Dzięki i pozdro.

Edytowane przez Gino_12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto czy jak będzie stała przez okres zimowy należy ją odpalać czy nie ruszać, aż do następnego sezonu?

 

do zimy daleko, zdążysz przeczytać temat o zimowaniu w mechanice

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam od niedawna Honde CBF 600 S z 2006 roku.

Mam Pytanie.

Po włączeniu stacyjki pali się kontrolka oleju i ABS-u.

Obie gasną dopiero po ruszeniu. Czy to normalne?

Nie powinny zgasnąć tuż po włączeniu stacyjki?

 

Kontrolka oleju ma zgasnac po uruchomieniu silnika, a ABSu po ruszeniu.

ABS dopiero jak odczyta cos z czujnikow przy kolach, stwierdza, ze system dziala i kontrolka gasnie.

 

Jak Ci kontrolka oleju gasnie dopiero po ruszeniu to jest cos nie halo.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dla zainteresowanych podaję link do instrukcji obsługi CBF 600 SA/NA 2004-2006 w języku POLSKIM :) po ściągnięciu pliku dopiszcie tylko w nazwie ".rar" i wypakujcie. Miłej lektury :) http://w473.wrzuta.pl/plik/asEiK5MUzKO/cbf600_manual_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam szanownych forumowiczów :-)

 

Jestem nowym forumowiczem i od października posiadaczem prawka "A". Mam pytanie do kolegów którzy mieli możliwosć testować sprzęcik o którym mowa czyli CBF 600 S (wersja z ABS). Pytam bo zamierzam kupić CBFę na pierwsze moto. Co do modelu juz dawno zdecydowałem "co chcę". Jestem niewysoki, nigdy niemiałem doczynienia z motocyklami (poza kursem) i potrzebuję sprzętu głównie w trasę. Dlatego właśnie CBF 600 S. Jako że słyszałem różne opinie na temat jaki motocykl kupować na pierwsze moto chciałem zapytać doświadczonych kolegów z forum. Sa opinię, że warto kupić nowe moto bo jak się ma parkingówkę czy ina przygodę to auto casco (które warto mieć) załatwia sprawę. Inne spojżenie na zakup moto to zakup używanego którego nie bedzie żal w przypadku jakiejkolwiek przygody.

I tutaj pojawia się moje pytanie. Jako że nie mam kasy na nowy motocykl wybór padł na używany. Czytałem że CBF do roku 2007 był wyposazony w gaźnik a od 2007 r we wtrysk paliwa. Jakie są różnice między tymi motocyklami? Różnice w jeździe, elastycznści, spalaniu, obsłudze kosztach eksploatacji, itp. Wszystko comożecie napisac o różnicach będzieprzydatne. Może jest na forum ktoś kto miał okazję jeździć modelami na wtrysku i na gaźniku i ma porównanie.

 

Pozdrawiam

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...