Skocz do zawartości

Honda CBF 600 ( CBF600 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Jak w temacie do posiadaczy CBF 600 :)

 

Moje pytanie czy jak przekrecacie kluczyk w stacyjce to od razu swieca sie wam lampy mijania, czy sa pozycyjne? moze to glupie pytanie ale jak bylem swoim na przegladzie to mnie facet zagiął gdy poprosil o swiatla pozycyjne, do dzisiaj nie znalazlem ich :P

 

od razu swieca sie mijania, czekam na opinie uzytkownikow

 

pozdrawiam

 

ps. pytanie dotyczy CBF 600 N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym motocyklu nie ma świateł pozycyjnych... po uruchomieniu silnika zapala się jeden reflektor ze światłem mijania :wink:

 

pozdr hubert

 

hmm... dziwne.

a nie ma przypadkiem tak, że jak włączasz blokadę kiery to przekręcając trochę dalej w lewo włączają się pozycyjne?

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma świateł pozycyjnych. Po przekręceniu kluczyka maksymalnie w lewo blokuje się jedynie kiera, dalej już nie można przekręcić kluczyka... uwierz mi, tak jest napewno :flesje:

 

pozdr hubert

Edytowane przez 7hub7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda :)

Można włączyć pozycyjne, poprzez włączenie awaryjnego odcięcia zapłonu (czerwony guzik) i wciśnięcie rozrusznika. Rozrusznik nie zakręci, jednak problem w tym, że ten przełącznik jest monostabilny.

 

Nie jestem pewien czy pozycyjne nie świecą się też przy przekręceniu maksymalnie na prawo (symbol trójkąta ostrzegawczego), ale nie mam jak sprawdzić bo wyjąłem akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Mam prośbę.

 

Kupiłem wczoraj CBF 600 SA z 2004r i nie mam do niej instrukcji (gość dał mi instrukcję do CB600F, nie zauważyłem tego).

Czy ktoś z Warszawy mógłby udostępnić mi swoją instrukcję (angielską lub polską) do skopiowania?

 

Będę dozgonnie wdzięczny ;-)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz byl taki temat, jedynie na allegro znajdziesz i to w wiekszosci po niemiecku, do dzisiaj tez nie znalazlem nikogo;/

Jeśli chcesz to już mam po hiszpańsku (przynajmniej diagramy są). Odezwij sę na PW.

Dam znać jak uzyskam wersję angielską.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...