Skocz do zawartości

REKORD


radzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie spotkałem sie z magnetem w silniku jawa 223. Ale zapłon elektroniczny jest taki sam jak w charcie. na KAZDEJ STRONIE PISZE ZE CHArt ma elektroniczny! A dlaczego pisze ze jawki nie mają? Tez chciałbym to wiedziec

A co ty tu z chartem wyskakujesz? Nigdzie wcześniej nie było o nim słowa. Pewnie jest wszędzie napisane, że jawki nie mają zapłonu elektronicznego, bo go nie mają! Takiej opcji nie przemyślałeś? IMO to ty się ośmieszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie spotkałem sie z magnetem w silniku jawa 223. Ale zapłon elektroniczny jest taki sam jak w charcie.

moze dlatego, ze widocznie nie spotkales sie jeszcze oko w oko z tym silnikiem.

 

co jak co, cwaniakowac to widac ze chcesz, ale Brysia w tych sprawach nie przecwaniakujesz:D

 

ps. jezeli jawka nie ma magneta to sprzedawca na ostatnim bazarze przy zakupie kompletnego zaplonu do jawki chyba mi jakis kit wcisnal...:notworthy:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie facet rozbawiłeś jednak sie nie znasz na tym silniku:D silnik jawa 223 ma zapłon elektroniczny,normalną cewke zapłonowa taką jak w fiacie 126p(tyle ze on ma 2 bo na 2 gary)nie ma koła magnesowego pomyliło ci sie z kwadratowymi silnikami produkcji polskiej typu DEZAMET np. motorynka ,komar itp.

POZDRO.

 

To gościu prezesadziłeś, w jawce zapłon elektroniczny, dobry dowcip. Ściągnij zapłon to zobaczesz magneto heh

 

 

moze dlatego, ze widocznie nie spotkales sie jeszcze oko w oko z tym silnikiem.

 

co jak co, cwaniakowac to widac ze chcesz, ale Brysia w tych sprawach nie przecwaniakujesz:D

 

ps. jezeli jawka nie ma magneta to sprzedawca na ostatnim bazarze przy zakupie kompletnego zaplonu do jawki chyba mi jakis kit wcisnal...:icon_mrgreen:

 

pzdr:)

 

Poprostu nie ściągnął zapłonu i magneta nie widział bo myślal że jest tak jak w komarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ogóra po ''tuningu'' na 60 dobrze dotartego. Jeździł max 65 no może z górki 70. Więc cóż jakoś nie wierze w to że pojedzie 86 km/h mój obecny sprzęt ma moc ok 10-11 km i jeździ niecałe 100. Ale to moc 6 razy większa niż w romecie ogórze który ma 1,7 km!!! Podsumowując fajna bajeczka dla przedszkolaka który nie wie jak wygląda ogar :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałeś sie pochwalić swoim ogarem to trzeba było napisać w innym dziale a nie sie podniecać tutaj ze jechałeś 86 bo ciekawe jakim licznikiem to sprawdzałeś... Miałbyś extra przeżycze jakby ten autobus ostro hamował...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up : zrobiony dotarty 65 ?? Napisz jaka zębatka ;> Bo nie powala na kolana ta liczba . . .

 

 

No jeśli ciebie ta liczba w ogarze nie powala to nic na to nie poradze ale przypominam że to tylko polski ogór który seryjnie na oryginalnych zębatkach wyciąga 50!!! Czyli jego V- max wzrósł o ok. 20%. To mało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory że nawiąże do tematu...kiedyś tu niezaglądałem ale teraz to zrobiłem- i co?? kolejny beznadziejny temat...no sorry ale kogo obchodzą nowo wymyślone bajki że jechał ogarem czy jawką ( nie olbrażając tych fajnych sprzętów) niiewiadomo ile. to jest jakaś podnita że tyle jechałeś?? ( o ile tak było w ogóle) . próbujesz udawać dawce organów?? jak tak Ci dobrze szło to trza było ten autobus wyprzedzić bo pewnie o tym nie wspomniałeś ale zapewne jeszcze miałeś w manetce zapas ?? nie naprawde może troche przesadzam albo kogoś obrażąm ale takie rzeczy moim zdaniem są debilne- człowieku to nie jest ścigacz. jeździj te 50km\h i miej przyjemnośc z samej jazdy bo do tego ten sprzet został stworzony ( choć jednak głównie do nauki ). i ogółem to męczy mnie jak coś takiego czytam - ( wiem że jak nie chce to nie musze ale musiałem coś o tym napisać). poprostu masakra ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to możliwe. Nigy co prawda nie miałem ogara ani jawetty ale miałem nie tak dawno gilere zulu 50 do wożenia dupy :banghead: normalnie szła 90 (silnik to miało taki sam co derbi senda), za tirem na obwodnicy poszła 110 i było jeszcze pół gazu. Tylko że ja tam miałem dwie tarczówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...