Skocz do zawartości

Neony do moto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak jak w temacie. A mianowicie ciekawi mnie czy komuś z was oberwało się mandacik za podświetlenie tuningowe moto? Mam już neon i jedno co wiem,to to że napewno go zamontuje, tyle, że nie wiem czy bardziej go skamuflować czy już iść na żywioł i zapodać go centralnie pod moto?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spraw prawnych to kazde dodatkowe swiatlo rozpraszajace innych kierowców jest zabronione ...

Mozna sobier zamontowac ale nie wolno z nim jechac ;] chyba ze na postoju uzywac ..

 

Dokładnie tak. Choć jest jedno ale. Załóż wyłącznik tak by neon nie świecił się permanentnie i zawsze możesz ściemnić, że zapomniałeś wyłączyć, ale ryzyko mimo wszystko istnieje

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust neony pasują ale w Gold Wingu :biggrin: , ale to juz kwestia gustu.

 

No właśnie. Pytanie powinno brzmieć nie "można czy nie można" ale "obciach czy nie obciach". Moim zdaniem troche obciach, podobnie jak podgieta blacha czy pełne ospojlerowanie, przyciemniane szyby i glosny wydech w maluchu.

 

Ale jak napisal leonstar, kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon fajna rzecz ale zabroniona Pojazd moze posiadac trzy kolory swiatla ; Tylko bialy do przodu, tylko czerwony do tylu, pomaranczowe lierunkowskazy ( wyjatki dozwolone - US furki ) i biale do wstecznego. Innych kodeks " raczej nie przewiduje "

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pozakladane listwy siwietlne nad tylnym kolem i pod bakiem i kiedys wieczoram jak stalem z chlopakami i mialem to wlaczone i jechal policja to nic, ale jak potem jechalem i milem wlaczone to mnie zatrzymali i powiedizeli ze mam to natychmiast wylaczyc ( wyrozumiali byli :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matik to miales szczescie :icon_razz:

Czyli jest tak jak mówilem na postoju mozna wlaczyc ale jak jedziesz to juz nie ...

 

ggmarquez

"... podobnie jak podgieta blacha czy pełne ospojlerowanie, przyciemniane szyby i glosny wydech w maluchu..." <<<<dobre :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest w przypadku własnie tych wspomnianych swiatełkach w samochodach/motorach ze stanow ?? mozna czy nie ??

i jeszcze jedno zauwarzylem ze furki ze stanow maja swiecace sie kierunki i dopiero jak wlaczysz kierunek to zaczynaja mrugac to tez jest zabronione ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ale nie jestem pewien na 100% ze te swiatelka co w stanach swieca normalnie to u nas jest raczej zabronione ..

Bo o ile mi dobrze wiadomo przepisy nie wspominaja ze mozna cos takiego miec . I raczej samochody sa przerabiane .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...