Skocz do zawartości

GSXR 600 99r. gaźniki RZĘZI PRZY SCHODZENIU Z OBROTÓW


motoxl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam srada 600 i jak schodzi z obrotów to czasem coś rzęzi, nie jest to bardzo głośne ale słychac wyraźnie. Dzieje sie tak tylko czasami i to przez chwile. :bigrazz: Co to moze byc? Rozrząd? Niestety juz takiego kupiłem, wiec nie znam histori. Sprzedawca zapewniał mnei ze silnik igła :icon_twisted: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kiedyś ktoś rzekł, Suzuki - stuki i puki :banghead: Rozrząd można sprawdzić u mechanika gorzej jeżeli skrzynia biegów Ci pada. Czy na poszczególnych biegach moto też Ci wydaje różne dźwięki? I przy jakich obrotach tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto narazie nie jeżdzi... brak przodu. Biegi wchodzą normlanie. Słysze to w okolicach głowicy, przynajmniej tak mi sie wydaje. W sumie to zadko to sie dzieje. Jak mu mocna dam w pizde a potem chodzi na wolnych to przez chwile tak chroboli potem cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słyszałem ze nie mozna moto wkręcać na maksymalne obroty w miejscu... Troche to śmieszne jest... Dzieki za porady, mam nadzieje ze to rozrząd. Wymienie łańcuch i napinacz i zobacze co sie będzie działo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trzyma nie wiadomo ile na pełnych to wiadomo.... ale jak ja sobie dam do koncai puszczam to napewno nic sie nie stanie. Nawet przy regulacjach widziałem na serwisie. Zresztą prawie na kazdym filmiku widac jak gazuja motocykle na postoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w k4 600 jest taki sam napinacz i łańcuch rozrządu? Bo mam tanio do kupienia po małym przebiegu... zewnątrz silniki są identyczne ale czy są zmiany w srodku oprucz wtrysków...

 

napinacz jest inny, ślizgi też więc i pewnie łańcuszek....

 

tak apropo to nie napinacze były wadliwe tylko ślizg się wyklepywał

 

więc wymiana samego napinacza i łańcuszka może pomoże ale raczej na bardzo krótko :)

 

 

 

BTW to mam do sprzedania napinacz w idealnym stanie (jak nówka i daje na niego gwarancję) ale do 99 może nie pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...