Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a malo tu tematow odbiegajacych od gl. puenty? :icon_twisted:

 

wniosek mamy prosty- dlaczego nowe a nie stare? w przypadku tego drugiego trzeba sie troche "pogimnastykować" by chcialo jezdzic a na latwizne to kazdy lubi isc :icon_biggrin:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niewiem dlaczego ale tak uważam ze kobieta najlpeij prezentuje sie na plastiku. TE na weteranach tez sa niczemu sobie nawet czasami ładniejsze ale przecież i tak kazdy z weteraniarzy patrzy najpier na motocykl później na kierowce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam znowu odwrotnie, prezentuje to się dobrze na wszystkich (nie licząc "kibli", ale wliczając już skuterki zabytkowe typu Vespa np - toż to klasyki) za to kobieta na weterani duuużo bardziej do mnie przemawia. Bo widać, że nie jest to przypadkowy wybór, albo prezent od tatusia, a przynajmniej prawdopodobieństwo wyboru ze względu na pasję jest dużo wyższe. Poza tym taki pojazd świadczy o właścicielu, jego ciężkiej pracy i nawet jeżeli nie włożonej w odrestaurowanie, to choćby w utrzymanie motocykla. Poza tym moje poczucie estetyki mówi mi, że weterany to najśliczniejsze maszyny na świece, co w połaczeniu z pięknem kobiecym...cóż czego chcieć więcej?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocyklista jest ponoc przystojny do poki kasku nie sciagnie- a kobieta moze i nie musi byc.. ladna :crossy:

 

no tak.. piekno motocykla w takim wypadku ma nadrabiac niedoskonalosci kierowcy? hm...

 

wiem! bo sex jest bogiem a predkosc nalogiem :wink:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja troche nie teges. nie ważne czym jezdzisz wazne jak jezdzisz, codziennie zasuwam ciezarówa po drodze i widze takich motocyklistów ze strach sie bac, jest nawet nowy sport-jazda motórem szybkim tak aby zmiescic sie miedzy dwoma mijajacymi sie tirami na "styk" kiedys złosliwie nie przychamuje i bedzie jednego cymbała mniej, a własnie na weteranach to jezdza dostojnie i ostroznie, bo restauracja kosztuje mase kasy i własnej pracy i jeszcze sie moto kocha wiec sie nie katuje, a japonca jak sie rozbije to tatus kupi drugiego, i takie mam refleksje na temat drogi i motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry tekst amigas;) co do ostrożen jazdy na weteranie bo ja wiem ja używam go tak jak MZ w latach 70.

Dziennie ta MZ robi sobie po 30km-40km. Jak jade sie przejechac wskazówka zadko spada za 60km/h. Trzymam 80-100. Rozpedzam sie do granicznej predkosci prowadzenia motocykla wiec około 120km/h. Nie jest to ani wolno ani szybko poprostu użytkuje tak jak było to zawsze uzytkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzis rój bzyków, grupa motocyklistów na Jankach, Avo, i jeszcze jakis weteranach, jak to fajnie i dostojnie wygladało, predkosc przelotowa 60 i pych pych pych:-)a nie idiotyczne szalenie i wycie wysokoobrotowych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...