Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie intereuje mnie moto z alegro http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=146883573

może ktoś już go ogladał i wie że niewarto jechać? Sprzedałem cebule i szukam, na co zwrócić uwage przy kupnie jajka, wiem że chyba to było ale tak w 2 zdaniach najważniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gsx-f wystawiony jest po raz kolejny. Cena naprawdę godna uwagi ale .... z tego co mi kumpel mówił , a dzwonił do gościa, nie ma żadnych papierów na potwierdzenie tego ze jest z polskiego salonu (choć to może żadna tragedia) . Druga sprawa koleś ma go od 2 tygodni :icon_mrgreen: . Trzecia sprawa moto miało szlifa (właściciel tak mówił) . Czwarta moto stoi w komisie lub w jakimś warsztacie dokładnie nie wiem. Ale najlepiej jak zweryfikujesz to sam dzwoniąc do właściciela lub gdy umówisz się na jazdę próbną . Powtarzam tylko to co mi kumpel powiedział . Pozdrawiam

ps też poluje na takiego gsx-f:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że cena niska ale sądze że to tylko cena wyjściowa i skrzedający wcale go za tyle nie odda. Najlepiej jak sam zadzwonisz i podpytasz.

 

 

przecież tam wołami jest napisane "cena zimowa 7.300" :biggrin:

 

Kidler

Troche niska ta cena, istotnie.Chyba gsxf-ów jest duzo i powinno byc w czym wybierać, więc spokojnie selekcjonuj ogłoszenia i czekaj na coś pewnego, powodzonka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tam wołami jest napisane "cena zimowa 7.300" :biggrin:

 

Kidler

Troche niska ta cena, istotnie.Chyba gsxf-ów jest duzo i powinno byc w czym wybierać, więc spokojnie selekcjonuj ogłoszenia i czekaj na coś pewnego, powodzonka :biggrin:

 

Napisane to może sobie być :biggrin: I weź tu człowieku sprzedaj moto. Za drogo -nikt nawet nie spojrzy, za tanio- tym bardziej będzie podejżane :lalag: Pozostaje jedynie oddać za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidler, jesli zdecydujesz sie zadzwonic do kolesia i umowic sie na ogladanie to spytaj sie czy nie mialby nic przeciwko odkreceniu plastikow przed twoim przyjazdem, bo wiadomo, chcialbys obejrzec silnik i takie tam. Jesli nie bedzie chcial to moze cos znaczyc.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...