Skocz do zawartości

Honda ST 1100 Pan European


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na forum jest bardzo malo informacji na temat tego modelu. Znalazlem egzemplarz z konca 1994r, sprowadzony z Anglii. Mial zniszczone boczne plastiki ale co mnie cieszy blotnik jest caly wiec jest duza szansa ze zawiecha i rama nie ucierpiala. Mam tylko zastrzezenia do spraw czysto mechanicznych. Jak powinny wygladac osiagi esteka. Sprawdzilem osiagi na pierwszych 3 biegach. 1- ok 100km/h, 2- ok.120km/h, 3- ok. 170km/h. czyli prawdopodobnie skastrowany nie jest. Do jakiej predkosci/obrotow mozna nim zejsc na 5 biegu bez szarpania? Czytalem, ze potrafi do 500obr/min!!! mi udalo sie do 1000-1500obr/min. Nie pytam dlatego, ze chcialbym w taki sposob uzytkowac moto, po prostu chce sie zorientowac jaka jest ogolna kondycja silnika, bo w licznikowy przebieg 28000mil i tak nie uwierze :icon_idea:

 

Interesuja mnie jeszcze takie sprawy jak spalanie, co ile km/lat wymienia sie pasek/paski rozrzadu (od jednego moto mechanika dowiedzialem sie, ze mozna wstawic pasek od auta, bo ponoc producent jest ten sam - Gates). Jak wyglada w praktyce dzialanie ABS/TCS, czy warto wstawic szybe od nowszego modelu (z wycietymi dwoma skosnymi otworami ) i czy to normalne, ze boczne kufry tak sie chlapia na boki w swoich mocowaniach.

 

I jeszcze jedno. Jakie papiery powinno miec moto sprowadzone z GB. Z tego co wiem musi miec oryginalny dowod rejestracyjny. Co jeszcze? Sprzedajacy moze mi wystawic fakture VAT. Czy to oznacza, ze bede mial mniejsze wydatki w Urzedzie Skarbowym?

 

A moze podesle mi ktos linka do jakiejs dobrej strony o ST, bo jak do tej pory nic ciekawego nie znalazlem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży opis esteka był w którymś starym śm, autorstwa piotrusia pietrasika, wielkiego miłośnika paneuropy. jak masz kogoś blisko z kompletem gazetek, to warto podskoczyć - w dziale motocykl używany, z analizą kosztów, nie tylko wrażeniami z użytkowania

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na zorientowac jaka jest ogolna kondycja silnika, bo w licznikowy przebieg 28000mil i tak nie uwierze :buttrock:

 

 

 

dlaczego masz nie wierzyc ??? :buttrock:

czesto Angole maja male przebiegi w starych sprzeta i to nic dziwnego. :icon_mrgreen:

I przelicz sobie jeszcze te mile na kilometry to juz bedziesz mial wiecej :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentacja modelu stx 1300, a to zupełnie co innego niż 1100 st

 

artykuł motocykl używany w numerze 6/2001 śm, ale nie mam skanera ani cyfraka, więc nie mam jak się podzielić. kurczaki, wydawało mi się, że jeszcze coś było później... gdybyś nie mógł się dostać, to daj znać, najwyżej poślę ksero

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży opis esteka był w którymś starym śm, autorstwa piotrusia pietrasika, wielkiego miłośnika paneuropy. jak masz kogoś blisko z kompletem gazetek, to warto podskoczyć - w dziale motocykl używany, z analizą kosztów, nie tylko wrażeniami z użytkowania

jsz

 

 

tak dla ulatwienia SM nr 6/2001

 

no tak ale to juz zostalo napisane....

Edytowane przez waligura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...