Skocz do zawartości

Puszka dogoniła moto!


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tez kto jest w stanie uciec na prostej drodze??

Jakby uciekal gdzies w strone bardziej kretych zabudowan to by im pewnie uciekl, ale zeby nie bylo zrobil zle i za to spotkala go kara. Pozdr

PS Te Pankbaster wrzuc na luz dzieciaku, i zmien swoje dane na prawdziwe czyli lat 14 i ogarek:D Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi cód. Gość leciał 280 na bank a raczej na kredyt tu 140 tam 140 i uzbierało sie 280. Zobaczcie gdyby nie te puszki policja cały czas jechała by za nim z 180 km na budziku. Gdyby leciał 280 "miejscami" to jest przeciez o 1\3 szybciej od policji. A oni nie weszli powyzej 200 i cały czas mieli go na ogonie. No dobra pare razy mieli ponad 200 ale to przez chwilke i wtedy przyblizali sie do goscia, a nie on oddalał sie. A co do przeciskania to ślepy przeciskał by sie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo NFS kolego

Domyślam się, że w Twoim rozumowaniu każdy kto da się złapać, bądź zatrzyma się

na wezwania będzie "lamą"

zapewniam Cie, że czasem jednak warto uznać wyższość władzy...

bo tego "wyścigu" w przypadku niepowodzenia nie zrestartuje

Nie za dużo NFS tylko już pare razy widziałem co może policja... nie mówie że za wszelką cenę będe uciekał jak jakiś idiota i stwarzał zagrożenie, ale jak się czasami smerfy złośliwie ustawią w trefnym miejscu to nie mam zamiaru płacić bezsensownego mandatu i czasami poprostu mogę "nie zauważyć" szanownego pana z suszarką który czai się na mojej drodze do szkoły na dwupasmówce tuż za znakiem który na pewnym krótkim odcinku nie wiedząc czemu ograniacza prędkość do 40 i kiedy bym sobie tam spokojnie ok 100 jechał (w takich warunkach to naprawdę nie jest niebezpieczna prędkośc) z chęcią wlepił by mi 500zł, mówiąc że koleś był lamą nie miałem na myśli tego że by się zatrzymał czy nie, tylko to że ktoś bez doświadczenia dorwał się do sportowej 900cc i jeszcze brał się za ucieczki przed policją...I jeszcze ten tekst do policjanta że jechał 280km/h, po jakiego on to mówił?

Edytowane przez micza 125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie po prostu zastanawiam, czy to nie byl po prostu zwykly film propagandowy. Sam w zeszlym roku nagralem na video. Jak to policja scigala motocykliste. dzialo sie to akurat na drodze ktora znam, a miejsce zatrzymania delikweta dawalo wiele watpliwosci.

 

mimo tego osmiele sie watpic ze da sie uciec policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa o Arturze Lisie "...potrafił na CZ-cie dowalić chłopakom na yamahach na torze motocrosowym.." Samochód miał osiągi na styk żeby dogonić tego gościa. Gość miał pecha że trafił się policjant co potrafił wykorzystać samochód który mu powierzono. Ucieczka POJĘCIE WZGLĘDNE, nie jestem za ucieczką kiedy może zagrażać komukolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to :icon_biggrin: ale ludzie, weźcie się zlitujcie... Piszcie w word'zie jak nie jesteście pewni czy poprawnie napisaliscie. 6 błędów :icon_razz:

 

 

Chyba ktoś tu nie skumał , ze to powyzej to specjanie było.

 

 

Pankbaster za co masz ostrzezenia , jak za to ze podałes nieprawdziwe dane to ok, ale jak za cos innego to jeszcze powinni ci dołożyć.

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Ja myśle że to wszystko nieprawda co Ty piszesz. Takie szybkie samochody nie istnieją, chyba że na filmach!!!.

jak to nie ma takich samochodów teraz jakieś subaru ibiza czy jakis fiat panda rozbędza sie do setki w ok.9,0sek wiec 7,5 sek nie jest problemem. a sportowe auta, bolidy??

 

Chyba ktoś tu nie skumał , ze to powyzej to specjanie było.

Pankbaster za co masz ostrzezenia , jak za to ze podałes nieprawdziwe dane to ok, ale jak za cos innego to jeszcze powinni ci dołożyć.

pzdr

nie rozpędziaj sie tak 20% mi wystarczy. A co że tak sobie napisałem bo ci kturzy nie wiedzą będą mnie uważali za człowieka ktury ma 25 lat i ma R1 i tak cie to gnębi?

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

jak to nie ma takich samochodów teraz jakieś subaru ibiza czy jakis fiat panda rozbędza sie do setki w ok.9,0sek wiec 7,5 sek nie jest problemem. a sportowe auta, bolidy??

nie rozpędziaj sie tak 20% mi wystarczy. A co że tak sobie napisałem bo ci kturzy nie wiedzą będą mnie uważali za człowieka ktury ma 25 lat i ma R1 i tak cie to gnębi?

 

 

A w ile do setki rozpedza sie subaru ibiza i jaki to ma w ogole silnik pojemnosc moc i jak wyglada moze wrzuc jakies fotki tego auta.

 

no ja cie bede uwazal za czlowieka ktory ma r1 i bede bil ci poklony :icon_razz: czy bedziesz szczesliwy??

 

p.s wpisz jeszcze sobie najlepiej rocznik yzf r1 2007 cena np 55000PLN to juz bedziesz kozak

Edytowane przez pawelmoto2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie trochę chłopakowi popisać, może specjalnie dla kilku założymy kącik poezji fantastycznej. Już był ten temat i rozmyślanie nad tym niema sensu. Kto ucieka niech ucieka, kto ma się zatrzymywać niech się zatrzymuje. Oby tylko nikomu innemu nie zrobił krzywdy bo wtedy będzie żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...