Skocz do zawartości

Co sądziczie o Kawasaki GPZ600(R)?


Rekomendowane odpowiedzi

okazalo sie ze sprzegielko jest popekane. czy ktos sie orientuje czy sprzeglo rozrusznika pasuje do gpz 600 88r od gpx?

 

Popatrz na numery katalogowe na stronie głównej Kawasaki.com, tam masz rozrysowane wszystkie numery części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakiegoś aktualnego linka do serwisówki? bo z megaupload raczej ciężko coś pobrać a pod tym adresem podanym przez Kurczaka pisze że ważność pliku wygasła czy coś w tym stylu... ewentualnie mógłby mi ktoś podesłac na maila, byłbym wdzięczny ;) ([email protected])

Przyda się bo prawdopodobnie jutro stanę się posiadaczem GPZ 600 :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu wiec pochwale sie tutaj :icon_biggrin:

Od wczoraj jestem wlascicielem czarnej GPZ 600 z 90 r. :lalag:

Tak wlasciwie to mialem kupic cos innego (GSX 600F, Bandit lub FZR) ale praktycznie wszystkie ktore ogladalem to same padaki... no i trafila sie GPZ sprowadzona do kraju w 2001 r. z dosyc zaufanego zrodla i calkiem zadbana wiec wolalem kupic motocykl starszy ale w lepszym stanie no i tanszy :notworthy:

Przejechalem od wczoraj wieczora juz prawie 400 km :buttrock: i jestem w 100% zadowolony :(

Tylko nadgarstki troche bola... bede sie musial przyzwyczaic

Na razie mam tylko 2 fotki na bikepics (link w podpisie) ale niedlugo moze zrobie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu wiec pochwale sie tutaj :icon_question:

Od wczoraj jestem wlascicielem czarnej GPZ 600 z 90 r. :icon_mrgreen:

Tak wlasciwie to mialem kupic cos innego (GSX 600F, Bandit lub FZR) ale praktycznie wszystkie ktore ogladalem to same padaki... no i trafila sie GPZ sprowadzona do kraju w 2001 r. z dosyc zaufanego zrodla i calkiem zadbana wiec wolalem kupic motocykl starszy ale w lepszym stanie no i tanszy :icon_mrgreen:

Przejechalem od wczoraj wieczora juz prawie 400 km :icon_arrow: i jestem w 100% zadowolony :icon_arrow:

Tylko nadgarstki troche bola... bede sie musial przyzwyczaic

Na razie mam tylko 2 fotki na bikepics (link w podpisie) ale niedlugo moze zrobie wiecej

 

No cóż, GPZ-y lubi równe drogi. Z tego powodu mają przydomek "łamacza nadgarstków.

 

A tak naprawdę, jak bedziesz jeździł w granicach 110-120, to pęd powietrza trochę Cię podniesie i odciąży ręce.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gatylyje!!!!! niech sie dobrze sprawuje.

ja na swoja jeszcze czekam szlag mnie trafia bo koles ja sklada juz tydzien a roboty jest na 2 dni ale co mam zrobic. CZEKAM.

 

Nie martw się.

 

Pewnie nie pobijesz mojego rekordu. :icon_mrgreen:

 

4 tygodnie w serwisie, a do roboty było: czyszczenie i synchronizacja gaźników, regulacja zaworów, wymiana łańcuszka rozrządu, wymiana oleju w teleskopach.

 

Ale warto było. Maszyna nie do poznania. :icon_biggrin:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ED, powiem Ci szczerze, ze zamieniles siekierke na kijek czyli motocykl z jednym z najtrwalszych silników na Kawasakowego gruza ktory jest znany wszem i wobec z różnych wad (w odróżnienieniu od bulletproof GSa 550 i całej serii silników 4 i 8 zaworowych łożyskowanych tocznie z serii GS). No ale - oby służył dobrze.

 

PS. Za ile poszedł GS?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geerdo, ale Ty jesteś mądry, na prawde!

 

Jakie wady? Myślę, że ma średnią wad motocykli z tamtych lat.

 

 

A słyszałes kiedyś o zatartej głowicy w GS 550? albo padnietym wale ?:icon_biggrin: Akurat te motocykle jesli o silniki chodzi NIE MIAŁY wad. Mozesz to przyjac za aksjomat.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałes kiedyś o zatartej głowicy w GS 550? albo padnietym wale ?:icon_mrgreen: Akurat te motocykle jesli o silniki chodzi NIE MIAŁY wad. Mozesz to przyjac za aksjomat.

 

Postawię Ci skrzynkę piwa, abyś zawsze i wszędzie rozgłaszał, że "Kawasaki to padaki". :icon_biggrin:

 

Dzięki takim opiniom Kawy są przeważnie tańsze od Hondy o 30%. (600 cm)

 

 

Pozdr.

 

P.S. Kawasaki jak jest porządnie serwisowany, to będzie jeździł, jak każdy inny sprzęt z Japonii.

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...