Skocz do zawartości

Gogle


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem wreszczie jakies gogle za przyzwoita cene i co o nich myślicie

Diador

Scott

????? te jakos mi nie podchodza

Oakley

 

Najchetniej bym sie skusil na scot albo oakley, swoja funkce chyba spelnia co o tym myslicie?? bo szkoda mi wydawac dwa razy tyle jak i te byly by dobre

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może gogle Scott Voltage X ? - jak się sprawują? Są po 125 zł z przesyłką w promocji i się zastanawiam. Jeszcze gogle Thor Enemy 2006 oraz FOX - mam możliwość kupić takie ale niewiem które najbardziej praktyczniejsze , chodzi mi o dostępność zrywek i szybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pro gripy z żółtą szybką ale szybka jest nieorginalna bo orginalna była pęknieta i zamienili mi na jakąś inną. Żółta szybka poprawia kolory gdy na dworze jest pochmurno, widać ostro, elegancko i jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gogle motocyklowe (Pro Gripy), żeby gumka była podklejona silikonem i nie zsuwała się z kasku. Potem przeczytałem na pudełku, że szybka wytrzymuje uderzenie kulką stalową fi6 z prędkością 70m/s tzn 250km/h. Nie znaczyło to dla mnie nic aż do pierwszej jazdy gdy od moto kolegi jadącego przede mną oberwałem kamieniem w szybkę aż huknęło. I nic się nie stało nawet ryski nie ma. Na moto tylko motocyklowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

dziwi mnie czemu wszyscy narzekaja na zolte szybki.

 

Ja tam smigam w goglach UVEX'a (narciarskie) z zoltymi szybkami i odpowiadaja mi. jezdze raczej po lasach i czy dzien czy wieczor to nie przeszkadzaja mi.

A juz wypowiedzi ze "jak wjezdzam do lasu to sciagam bo sie nie da jezdzic" to mnie smiesza.....

 

Nie jezdzilem nigdy w Scott'ach ale tez jezdze w okularach i te narciarskie co mam idelnie pasuja mi pod ramki i nie przeszkadzaja. nie wiem jak to w tych typowo enduro goglach by bylo.

 

No ale czy jade w lesie w goglach z kolorowa szybka czy to bez gogli to nie widze duzej roznicy miedzy widocznoscia w zoltych szklach czy bez....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...