Skocz do zawartości

troszke mocy do Drag Stara 650


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to nastepne pytanie jakie po ile chodza -:icon_biggrin: nowe czy uzywane.

Ogolnie to juz moge powiedziec ze uzywane to chodza roznie, wlasne widzialem jakiegos w Traderze za kilkanascie tys, ale byl w miare nowy :icon_razz:.

Aha, a te Drag Stary 1100 to ciezko cos znalezc ponizej 2000r i 6 tys $ kanadyjskich.

No ale patrzymy dalej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nastepne pytanie jakie po ile chodza -:icon_biggrin: nowe czy uzywane.

Ogolnie to juz moge powiedziec ze uzywane to chodza roznie, wlasne widzialem jakiegos w Traderze za kilkanascie tys, ale byl w miare nowy :icon_razz:.

Aha, a te Drag Stary 1100 to ciezko cos znalezc ponizej 2000r i 6 tys $ kanadyjskich.

No ale patrzymy dalej.

 

Adam M.

Na allegro są obecnie 2 za "kup teraz" - 35(2002) i 50(2003).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha: a o tym sprayu do opon to było w kontekscie co trzeba zabrac ze soba na jaka dłuzsza podróz, wiec to chyba jakis magiczny preparat aby nie przebic opony :buttrock:

Absolutnie to potwierdzam. Wożę tę puszkę zawsze ze sobą i nigdy nie zdarzyło się bym musiał ją użyć - oprócz jednego razu kiedy jej nie wziąłem i w mazurskim lesie złapałem kapcia z tyłu. To było piękne - 10 kilosów piechotą i na tej drodze nie minął mnie ŻADEN samochód w którąkolwiek stronę... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie to potwierdzam. Wożę tę puszkę zawsze ze sobą i nigdy nie zdarzyło się bym musiał ją użyć - oprócz jednego razu kiedy jej nie wziąłem i w mazurskim lesie złapałem kapcia z tyłu. To było piękne - 10 kilosów piechotą i na tej drodze nie minął mnie ŻADEN samochód w którąkolwiek stronę... :P

Mam nadzieję, że nie musiałeś pchać moto :buttrock: Ja po wakacjach z kapciem nad morzem też dodałem w/w spray do wyposażenia podstawowego, ale wiem, że dętka będzia do wyrzucenia po jego uzyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy motoryzacjne/motocyklowe, stacje paliw (na Orlenie mają). Są podobno do dętkowych i bezdętkowych (nie wiem dokładnie). Ja spraya kupiłem w akcie desperacji, wracając z Łeby, jak do domu miałem kilkaste km, a 150 km przed Łodzią sprawdziłem ciśnienie na tyle (1.0). Nawet nie patrzyłem, czy do detki się nadaje. Ale po takim zabiegu dętka do wyrzucenia, a opona do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie Motocyklisci :clap: :)

Kolejny temat mi sie nawinal ;) , a mianowicie:

koles co ma kupic sprzeta ode mnie powiedzial ze ma Triumpha Trophy 1200 96 rok i chcialby sie zamienic.

Co sadzicie o tym motorze, bo w dziale sportowo-turystycznym nic nie znalazlem :icon_razz:

Zupelnie inny klasowo sprzet niz cruiser i inna moc i w ogóle inne osiagi, obroty , na lancuch !!!! :biggrin:

 

A co do spalania ze bedzie wieksze, no cóz nie ma nic za darmo :clap:

I czy ktos mi odpowie czy te dwa linki co dalem to sa wlasnie do takich dodatkow ??? :biggrin:

filtr K&N i zestaw dysz ???

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po ptakach ................ :icon_razz:

Ch** bombki strzelil, choinki nie bedzie :biggrin: :smile:

Pirdo***, dalej nie kombinuje !!!!

Zostaje przy Swoim Dragusiu :icon_exclaim: jeszcze na kilka miechow i bede zmieniał mu filtr i te dysze.

Drag Star rulez !!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen: :smile: :cool:

 

Czyli temat nadal aktualny: opinie o "rasowaniu" Draga.

Mamy juz dwa punkty aby Dragowi troszke "pomóc"

1. filtr K&N

2. zestaw dysz DynoJet ( numeracja jest 1-3, o co chodzi ? )

 

Cos jeszcze mozna bez zbytniego "rzezbienia" w ............. :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zes mi przywalil !!!!

Dzieki, kolego ;)

A jakas konstruktywna pomoc ????

Wiem ze go zmienie, ale jakis czas sie jeszcze pobujam.

Mam w planach przyjechac nim do Polski i wtedy dopiero sie go pozbyc, ale dopiero w czerwcu albo pozniej

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zartowalem

co bedziesz dokladal jezdzij kup sobie jakies ciuchy co ci zostana

jezeli planujesz sie go pozbyc nie warto dokladac bo i tak nie odzyskasz tych pieniedzy

moto jest fajne ale dla dziewczyny albo kogos kto sie uczy jezdzic , bo potem to zaczyna brakowac mocy znacznie niestety

ale jezeli ci odpowiada to dokladaj i rob go pod siebie

ja tylko tak zazartowalem nie ma co brac tego tak doslownie i do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz z dodatkow wszystko mam. :biggrin: :clap: :banghead:

Dwie kurtki, dwa kaski, dwie pary spodni, kamizelka, buty, rekawice :crossy: :crossy:

Moto jest calkowicie ubrane: szyba, gmole, bagaznik, oparcie kierowcy.

Skóra: pas na bak, sakwy, rolka przeb szyba, fredzle, torba podrózna na bagaznik + rola podrózna.

Dodatki: misiek ala Marlon Brandon ( czapka, okularki, kórtka ) przed szyba + misiek ala riders na tylnim bagazniku :bigrazz: :crossy: , antenka z polska i angielska flaga :banghead:

Teraz to tylko wydawanie kasy na "pierdoły" :smile:

 

Liczylem ze ktos mi dokladnie powie co mi da zmiana filtra i tego zestawu dysz.

Oprócz tego ze mi bedzie wiecej palił

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...