Skocz do zawartości

Shoei XR1000 w malowaniu Camber...


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie powaznie nad tym kaskiem, lecz nie wiem jakie wybrac malowanie. Niby czarno srebrne jest najbardziej uniwersalne, ale czerwono czarne kusi. Trudno po fotkach z internetu oszacowac kolor tego czerwonego :icon_mrgreen: Moze ktos ma taki kask i wie, czy jest mu blizej do ceglanego czy do krwistego? :icon_mrgreen: Moje moto macie w podpisie, wiec moze ktos oceni czy ten czerwony jest zblizony do "ceglanego" mej cbr :icon_mrgreen:

A moze ktos wie gdzie w wawie obejrze ten kask? Wiem, ze w motostore sa shoei ale chyba nie ma za duzego wyboru jesli chodzi o malowania...

ps; wiem, wiem, problemy jak kobieta:P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli shoei nie zmienia kolorów...a raczej nie zmienia to zdecydowanie bliżej mu do czerwonego :icon_mrgreen: a odległość do ceglastego jest mniej więcej taka jak CBR do motocykla sportowego...czyli jest kawałek :icon_mrgreen:

 

a na serio to kupuj jakieś oczo j*b.... tzn rzucające się w oczy malowanie ;) a nie wszystko pod kolor :clap: a chyba nie ma nic gorszego jak niedopasowanie kolorów :notworthy:

 

a taki oczorzucajacy sie kask jest 10000000 razy skuteczniejszy niż zielona kamizelka :bigrazz:

 

 

pees. a może chcesz super mego hiper wszystkomający najwyższy model Lazer-a FiberPro z niebieską lustrzanką... :icon_mrgreen:

 

 

 

 

 

bo mam przypadkowo dwie sztuki na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turek, a ile chcesz za tego Lazera? :icon_mrgreen:

Tak z ciekawości pytam, bo kasę będę miał dopiero w styczniu, ale już się rozglądam za nowym kaskiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod kolor, czy nie? - bo nierozumiem :)

 

znowu nikt mnie nie rozumie :( .....

 

a na serio to kupuj jakieś oczo j*b.... tzn rzucające się w oczy malowanie :icon_exclaim: a nie wszystko "pod kolor" :banghead: a chyba nie ma nic gorszego jak niedopasowanie kolorów :)

 

tak miało to wyglądać... mam nadzieję, że już wszystko jasne :wink:

 

 

pees. aha odpowiedni oczorzucający się kask nie mieści się w mojej definicji niedopasowania kolorów... czyli obrazowo:

 

ceglasty sprzęt + czerwony kask :lapad:

 

ceglasty sprzęt + oczoj*bny kask :lalag:

 

a najlepiej ceglasty sprzęt ale nie Honda + oczoj*bny kask :lalag: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu nikt mnie nie rozumie :( .....

tak miało to wyglądać... mam nadzieję, że już wszystko jasne :wink:

pees. aha odpowiedni oczorzucający się kask nie mieści się w mojej definicji niedopasowania kolorów... czyli obrazowo:

 

ceglasty sprzęt + czerwony kask ;)

 

ceglasty sprzęt + oczoj*bny kask :lalag:

 

a najlepiej ceglasty sprzęt ale nie Honda + oczoj*bny kask :lalag: :lalag:

Wachales cus? Ja ni w pipe nic z tego nie kumam :) A niebieski motór + niebieski skafander + niebieski kask ,majtki i skarpetki. Czy to prawidlowa konfiguracja ? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachales cus? Ja ni w pipe nic z tego nie kumam :lalag: A niebieski motór + niebieski skafander + niebieski kask ,majtki i skarpetki. Czy to prawidlowa konfiguracja ? ;)

 

na twojego czopera :) to nie :wink:

 

a na jakiś motocykl to może być pod warunkiem, że niebieski na kasku kombi i butach jest niebieski ale w tym samym odcieniu a nie tu fiolet , tam granat a gdzie indziej niebieski (mówie o kolorach dominujących) :lalag: ale nawet przy idealnym doborze kolorów robi się z kierownika wielka jednokolorowa kupa :icon_question:

 

pees. a w ogóle to dla mnie możesz kicać w czym chcesz :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a na jakiś motocykl to może być pod warunkiem, że niebieski na kasku kombi i butach jest niebieski ale w tym samym odcieniu a nie tu fiolet , tam granat a gdzie indziej niebieski (mówie o kolorach dominujących) :) ale nawet przy idealnym doborze kolorów robi się z kierownika wielka jednokolorowa kupa :icon_question:

 

 

 

Jesli chodzi o sposob wybierania koloru to dokladnie mialem to na mysli. Czerwony do cegly nie pasuje :lalag:

Mam taki sam plan kupna czegos w mocno zakreconym malowaniu, ale akurat na shoei xr1000 camber jest dosyc dobra promocja w Luisie, stad moje pytania ;)

 

ps: Ale mnie potyrales panie suzuki :lalag:

 

 

 

jeżeli shoei nie zmienia kolorów...a raczej nie zmienia to zdecydowanie bliżej mu do czerwonego ;) a odległość do ceglastego jest mniej więcej taka jak CBR do motocykla sportowego...czyli jest kawałek :lalag:

 

http://www.motostore.pl/my_images/xrdmgabd1129306990.jpg :wink: To zdjecie tego kasku :P Jaki to kolor Paaanie "suzuki" Turek? :(

 

ps: kolorystycznie najbardziej pasowalby mi... http://www.hideout-leather.co.uk/assets/sy...yonari_tc_1.jpg :P

Szkoda, ze nie pasuje pod moja kieszen :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 1001 co masz do hondy, a szzegolnie do cbr f3 na głowe bije twoja sv, mimo ze jest nawet młodsza to i tak jest gorsza hehe. Tak naprawde kazdy chwali co ma. Ja mam CBR 600 podobna do foksa i podczas rownorzednej jazdy z gsxr 600 z '97 sa porownywalne. Jednak estetycznie i kulturą pracy to suzuki z tego czasu daleko odstaje od Hondy, poza tym cbr600rr rok 2007 jest jak narazie najlepsza w klasie, a z reszta przypomnij sobie jak Honda smiga na moto GP, liczy sie Honda i Yamaha. Co do kasku, sam mam shoei i jestem z niego bardzo zadowolony, co do do linka, którego podał foks, ten kask jest swietny, sam bym sobie kupil :-) Naparwde ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kolega ze Strzelina, to twoja CBR podziwialem czesto na bikepics.com zanim doczekalem sie swojej :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 1001 co masz do hondy, a szzegolnie do cbr f3 na głowe bije twoja sv

 

 

 

kupą mosci panowie. gnoic te stuki.

 

 

 

znam osobiscie kolesia (turek-suzurek tez) ktory zawsze kupuje caly ubior oczojebny, tak zeby nie szukac sie na zdjeciach. np.: niebieski motocykl - zielony ubior.

 

ja osobiscie lubie miec pod kolor, a przynajmniej utrzymany w tej samej tonacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 1001 co masz do hondy, .......

:P O w pizdu! Sprzedaje SV i kupuje CBR! Aż mi się mokro zrobiło jak przeczytałem ten post, nigdy bym nie podejrzewał, że Chonda taka fajna jest ;)

 

 

 

 

 

;)

To są tzw. ŻARTY wynikające z tzw. POCZUCIA HUMORU ;) Foksika znam to moge sobie z niego jaja porobić :notworthy: A Turek to już chyba ma wrodzoną hondofobię :) Widać, że za rzadko czytasz forum po prostu.

A co do gorszości SV to hmmm... nie masz czasem gaźników do wyregulowania? :lalag: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...