Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mianowicie co Wy na to aby się przejechac z dwa tygodnie (weekend 25-27.05) do Pekelnych Dolów do Czech :biggrin: :buttrock: :buttrock: :buttrock: ???

 

Czekam na propozycje :flesje:

 

A co tam jest w Pekelnych Dołach... jeszcze nei wiem jak mi się sesja ułoży :(, jak free to można by się tam przemieścić!!!

 

PZDR

.

.

.

o ja cie nie mogę :clap: jedziemy tam, :crossy: zlukałem na netku i mnie się podoba i wszyscy piwo walili :P daleko to jest?

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekelne Doły...hmmm....byłem raz i chętnie znów bym się wybrał :icon_eek:

Ale, jako że tydzień poźniej zamierzam jechać za naszą wschodnią granicę, to tym razem wyjazd sobie odpuszczę. No, chyba że wcześniej trafię przynajmniej 5-tkę w Totka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde szkoda ze Draco i Violet nie możecie :clap: .. ale w sumie narazie jest tylko luźna propozycja :clap: mamy blisko / jest tam ponoć zajefajnie / można sie przejechać. Zobaczymy jak sie prawy potoczą.

 

Póki co w tym tygodniu JUWENALIA :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam wszystkich Rybniczaninow i Czarnogórzaninów :(

Dzieki Browar ze temat zreanimowales ...

Kurde dioblik Ty chopie jeszcze zyjesz ? ...myslalem ze cie te funty juz tam pożarly :icon_twisted:

Tez w Uk mialem zx-7r nie zle sie po winklach tym smigalo :icon_mrgreen:

A do Piekielnych Dolow to z checią sie wybiore jak mi szfy na mordzie pościągają. Moze uda sie kogos namówic ze slaskiego forum na wypad

Milosz RR pamietaj o przywiezieniu kielbasy na grilla :icon_razz:

Pozdrawiam

Edytowane przez manon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mamy blisko

 

 

heh cofam swoje slowa ... hehe nie wiem jak to sprawdzalem .. ale początkowo wyszlo mi ze niby niecale 100 km z Rybnika .. ale po glębszych oględzinach .. okazalo sie, że to 400 km :buttrock: :buttrock: :biggrin: :biggrin: do Pekelnych Dolów :( więc juz grubszy wypad :) ale propozycja ciągle do rozważenia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, jakbyś tyle nie pił, to by Ci i wyliczenia od początku dobrze wyszły :cool:

Co do wyjazdu, to może bliżej wakacji uda nam się coś ustalić, zwłaszcza studentom z naszego grona. Pozdrawiam i do piątku (o ile pogoda dopisze)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem "studentem" i mam wakacje okrągly rok :biggrin: ;) :flesje:

 

 

a tak btw. zakladam firme uslugową "Profesjonalne okrajanie planów zajęć do indywidualnych potrzeb" :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar, mam mały dysonans poznawczy... Jesteś studentem, to dlaczego tak wcześnie wstajesz? Pisanie postów bladym świtem... Chyba, że dopiero kładziesz się spać :D Już się nie mogę doczekać jutra! Trzymajcie kciuki rano - po raz 3 zdaję na kat. Be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkańców Rybnika, to u Was jest ten warsztat? http://olskullcustoms.com/

Ano u sąsiada ( Łysy ) gdzie nasze sprzęty czasem dajemy do zrobienia. A Zbychu ma słabą pamięć bo mu o tym wspominałem, że Jankowicka jest bogato reprezentowana przez motocyklistów ( 9 osób na 100 metrowym odcinku i dwa prywatne warsztaty ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz kurde czas sie zabrać za poznanie wlasnego miasto :eek:

 

 

Fioletowa - celem wyjaśnienia ... ja jestem "studentem" pasywnym .... tzn. studiuje dziennie, ale na studiach bylem ostatni raz prawie rok temu, a mam wszystko pozaliczane :biggrin: a wczesna pora pisania postów... cóż żeby mieć co do baku wlać trzeba pracować ;)

 

Trzymam Kciukasy za Twoją Kategorie BLEEE ;) :) :icon_mrgreen: :smile:

 

aaaaaaaaaa

 

no i co do Dzisiejszych Juwenalii to może wstępnie sie zgadamy jakoś ?? Ja bym proponowal o 18 pod Ratuszem ... Ci co dadzą rade to niech sie zjawią a reszta na telefon.

 

Pozdrawiam!! :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...