Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na koncerty nie dotarłem... walczę cały dzień w dresach z książkami... musze kończyć pisanie pierwszego rozdziału!!!

Mam nadzieję, że impreza udana.

 

P.S. Zbyhu nie chodzi już na takie koncerty od kiedy przeprowadził się z Poznania, podobno coś go tam spotkało i już nie lubi chórów!!

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, masz racje... :eek: Traumatyczne przezycie...

Ciekawe natomiast, ze Ty Ynciol od tamtych wypadkow stales sie takim milosnikiem chorow :icon_rolleyes:.

 

Pozdro

 

PS

Tworzy sie nam pewna prawidlowosc. Na piwo umawiamy sie co tydzien, a co dwa sie faktycznie wybieramy :wink:. Wypada wiec, ze w nastepny weekend idziemy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada wiec, ze w nastepny weekend idziemy :icon_twisted:.

 

Zbyhu nie rób konkurencji. Znasz powiedzenie osiołkowi w żłoby dano??

W nast weekend jest spotkanie ze śląskich więc looz :icon_twisted: Nieda sie byc w 2 miejscach naraz

 

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu nie rób konkurencji. Znasz powiedzenie osiołkowi w żłoby dano??

W nast weekend jest spotkanie ze śląskich więc looz :icon_mrgreen: Nieda sie byc w 2 miejscach naraz

 

Pozdr

 

 

Miłosz błagam nie używaj słowa osiołek hahahahahahah..............wiesz o co chodzi prawda?

Pomyśl lepiej o tym biednym toruńskim osiołku...........

 

 

Dla zainteresowanych...Miłosz nie miał z tym nic wspólnego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

Ooo, jakbym Basie slyszal!

 

 

buahahahaha ..... ;) :P :P i się zaczęło ....

 

,,, no to czekamy na odpowiedź Ynciola ....

 

 

Ps. ojjjj :biggrin: :biggrin: :biggrin: jestem mega wku**wiony po pracy ... i wymęczony psychicznie .... i dlatego napomknę .... o jakimś piwku na mieście ..... w grę u mnie wchodzi tylko jutro ... bo sobota i niedziela pisze prace MGR ... kto idzie ze mną do żelaznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

Ooo, jakbym Basie slyszal! :)

 

;)

 

Pozdro

Zbyhu mam nadzieję, zę mówisz o jakiejś Basi z "klanu" czy z "mody na sukces", bo z moim nastawieniem do świata twoja Cbf-a może tego nie wytrzymać :D

 

Ps. ojjjj :biggrin: :biggrin: :biggrin: jestem mega wku**wiony po pracy ... i wymęczony psychicznie .... i dlatego napomknę .... o jakimś piwku na mieście ..... w grę u mnie wchodzi tylko jutro ... bo sobota i niedziela pisze prace MGR ... kto idzie ze mną do żelaznej :D

 

Browar co ja Ci mam powiedzieć co mi mięsień brzuszny podpowiada to sie zapewne domyślasz, ale jak rzeczywistość zapisze karty mojego jutrzejszego dnia to już inna bajka... więc nic nie deklaruję narazie.

 

Murphy's ach Murphy's

 

PZDR

P.S. Jak Zbyhu będzie to mnie nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...