Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wkońcu tez coś moge napisać !!!! No wieczorek zjebusów jak najbardziej udany :D. Jak zawsze piwo, kamikaze, pizza i pijoki! :biggrin:

Ale Draco, nie wiem co ty robiłeś w tym kibelku, albo kupe, albo panienki werbowałeś do swojego kulalu. Jak oni poszli, to ja jeszcze z Baśką i Kubusem zostaliśmy w żelaznej więc sporo czasu jeszcze miałeś, doszliśmy do nich później. Chyba pozostanie to zagadką hehe Do zobaczenia zaś i najlepiej żeby nie trzebabyło pracować na drugi dzień ani sie szkolić :P

Zbyhu sprzęt będzie napewno sprawny, bo żadnego wcześniejszego tak nie oblewaliśmy hehe :biggrin:

 

P.S. Miłosz dzięki za transport!

P.S.2 Manka - nie ma to jak zjeść hamburgera na cmentarzu hehe, a nóżka już świetnie gratki, na następne piwko przybiegniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol, rozgryzłeś mnie, po raz kolejny :D

Dobra powiem prawdę......wlazłem do damskiego kibla, bo do męskiego była zajebista kolejka. Nie zamknąłem sie a za mną wlazła jakaś 18-stka :P No i mi trochę zeszło :biggrin: :)

Kurna, jak co tydzień będzie taka imprezka, to moja wątroba nie dotrwa do Sylwka :biggrin:

Pozdroo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Draco, nie wiem co ty robiłeś w tym kibelku, albo kupe, albo panienki werbowałeś do swojego kulalu. Jak oni poszli, to ja jeszcze z Baśką i Kubusem zostaliśmy w żelaznej więc sporo czasu jeszcze miałeś

 

Hehehe to nie kupa ... TO PROSTATA :wink: :icon_twisted: :buttrock: :buttrock: :biggrin:

 

aha .. no i chce powiedzieć że dla mnie fotki są odkrywcze więc ... zobaczcie sami co odkryłem

Foty żelazna

 

pozdro ...

 

Jest tam jeszcze jedna dodatkowa Fotka z tegorocznej majówki na czarnogórze :bigrazz: :flesje: :smile: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha .. no i chce powiedzieć że dla mnie fotki są odkrywcze więc ... zobaczcie sami co odkryłem

Foty żelazna

 

Browar dzięki za fotki spoko spoko...robal był smaczny?

 

P.S. Wie ktoś jak przeciąć przwód hamulcowy w CBF żeby sie kierowca nie kapnął :buttrock: najlepiej w moto z 2006 r, chyba że inne sugestie...słucham!

 

PZDR

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Niestety kontrolka ABS powie, ze cos jest ten tego, wiec to bedzie trudna sprawa.

Jak chcesz, mozemy sie przyjrzec w moim moto co tu zrobic, bo akurat mam takie :notworthy:.

;)

 

Pozdro

 

PS

A mnie to nikt za foty nie podziekowal :buttrock:. Ok, mam darmowe piwo nastepnym razem :biggrin:.

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...