Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda zdechła, bura suka zima przylazła choć jej nikt niechce. Odpalać maszyny i topić śnieg innego wyjścia niema :flesje: Pozdr

Jak to nikt nie chce? Ja nie moge sie doczekac pierwszego konkretnego sniegu z mrozem...Aby posmigac sobie rusem, poezja wchodzic w zakrety bokiem, a te miny zmarznietych ludzi na przystanku gdy widza rusa na drodze... Trza miec sprzet przystosowany do kazdych warunkow :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol jak wiadomo tuninguje nimi swoją niebieską strzałę :icon_mrgreen: zamiast kleju - guma orbit - naturalnie :icon_mrgreen:

Ahhhh, to już wiem dlaczego te frendzle na manetkach Ynciolowej Cebulki wydały mi się takie jakieś.....nie z tej ziemi.... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze wlosy Browara sa nie z tej ziemi? :)

Hmmmm...przemyślałem sprawę....one są z piekła rodem :buttrock: :icon_razz:

 

buahahah ale temat się rozwinął ... może założymy nowy wątek "Włosy, kłaki i łoniaki"

Ja bym proponował temat "Ślonskie bajanie, czyli pierdoły Browara" :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, tyle ze ja je potem sprzedaje Ynciolowi :P.

 

Ynciol jak wiadomo tuninguje nimi swoją niebieską strzałę :biggrin: zamiast kleju - guma orbit - naturalnie :)

 

Ahhhh, to już wiem dlaczego te frendzle na manetkach Ynciolowej Cebulki wydały mi się takie jakieś.....nie z tej ziemi.... :crossy:

 

Ynciol wkońcu się zjawia :P więc:

- Zbyhu nie mówiłeś mi że te cieniutkie sznureczki to od Browara, jakbym wiedział, kupiłbym je bezpośrednio od niego :P

- Draco co do frędzelków to tylko z takich sznureczków (jak się okazało szkutów Browara, potem łoniaków Zbyha) poprawia się aerodynamika cebuli co chroni mnie skutecznie od winklów w głębokim złożeniu :crossy: szkoda że nie miałem ich przed moim szlifem, pewnie by mnie uchroniły...polecam każdemu :buttrock:

 

Ja to bym nowy temat nazwał "Nie powstrzymujcie bąków, bo stąd się biorą posrane pomysły!!!"

 

PZDR 4@ll (jakie to trendy) Zjeby!

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcy widze zima na całego, snieg już leży to i głupie pomysł w głowach. Zostawić was na chwilę i widzę tmat nie z tej ziemi ( z piekła rodem) ehhh Rybnik, Rybnik, ten szpital na gliwickiej wysyła jakieś prominiowanie :icon_biggrin: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee miłosz nie obrażaj naszej noclegowni ;) :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Browar ja już chyba nie będę tam spał, wczoraj nie dostałem czerwonej kredki i do obiadu nie dostałem ani jednej zepsutej żywności:( no i podobno odkąd zapszysiężą nowy rząd to i pięlęgniarki nie będą nas napier..... kablami przed spaniem, przed posiłkami i po prysznicu :( (wiecie jak było fajnie jak kabel ciągnął po mokrej żici) HEHEHE

 

Zjeby :P

 

P.S. Draco a jak ta twoja noga, amputowana czy już ok??

P.S. Miłosz jakby co to zwolni się tam miejsce po mnie ..wskakujesz?

Edytowane przez Ynciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...