Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

noi sie obroniłam :):) na 5 hihi..

było bardzo "cięzko" :)

 

 

Noo to GRATULACJE!!!

 

To teraz pozostaje tylko pytanie, które muszę zadać choć jest wiadome - KIEDY PIJEMY !!! :icon_rolleyes: ;) :biggrin: :biggrin: :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi sie obroniłam :icon_razz::) na 5 hihi..

było bardzo "cięzko" :flesje:

 

No tak już raz pisałem, ale wcięło moją wypowiedź... ale GRATULUJĘ wiedziałem że będzie 5, i wiedziałem że będzie "ciężko" hehe

 

Teraz musisz trzymać kciukasy za resztę zjebów co mają obrony przed sobą :) do zobaczenia przy piwie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak już raz pisałem, ale wcięło moją wypowiedź... ale GRATULUJĘ wiedziałem że będzie 5, i wiedziałem że będzie "ciężko" hehe

 

Teraz musisz trzymać kciukasy za resztę zjebów co mają obrony przed sobą :biggrin: do zobaczenia przy piwie :P

 

 

no w sumie .. ja juz od 7 miesięcy obronę mam tuż tuż przed sobą ... ale czekam na Ynciola :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka - moje gratulacje :clap: :biggrin:

Zbyhu - jestem za Polaną. Dasz radę załatwić noclegi? Nazwisko moje i Browara (chyba) są już tam spalone :banghead: Jak co, to mogę zbierać kasę. No i trza pomyślec nad jakimiś konkursami :banghead:

Pozdroo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Leśnej Polany to tam już spaleni są wszyscy motórzyści ..... ewentualnie motocykle na parkingu ... a jak zacznie się coś dziać to Policja wjeżdża .... Gościu tylko pod takim warunkiem jest w stanie sie zgodzić na jakąkolwiek imprezę motocyklową ... :biggrin:

 

Jak widać wszędzie się już boją Polskiej młodzieży. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do Leśnej Polany to tam już spaleni są wszyscy motórzyści ..... ewentualnie motocykle na parkingu ... a jak zacznie się coś dziać to Policja wjeżdża .... Gościu tylko pod takim warunkiem jest w stanie sie zgodzić na jakąkolwiek imprezę motocyklową ... :)

 

Jak widać wszędzie się już boją Polskiej młodzieży. :)

 

Browar dziwisz się?? :) Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar dziwisz się?? ;) Pozdr

 

Jak się postawie po stronie właściciela ośrodka to się nie dziwie :lalag: a jak się postawie po stronie hardkorowej młodzieży .... to hmm też się nie dziwie :)

Szczerze to nie wiem gdzie by ta impreza miała się odbyć w tym roku .... bo na kotwicy też się sporo pozmieniało ... i albo Rybol przekształci się w mniej hardkorową imprezę ... albo poprostu zniknie z kalendarza bo strzeli sobie samobója ..... i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Leśnej Polany to tam już spaleni są wszyscy motórzyści ..... ewentualnie motocykle na parkingu ... a jak zacznie się coś dziać to Policja wjeżdża .... Gościu tylko pod takim warunkiem jest w stanie sie zgodzić na jakąkolwiek imprezę motocyklową ... ;)

 

Jak widać wszędzie się już boją Polskiej młodzieży. ;)

 

Heh to juz wiem przez kogo Lazar nie chce sie zgodzic aby zrobic tam rozpoczecie sezonu tak jak co rok robilismy... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to juz wiem przez kogo Lazar nie chce sie zgodzic aby zrobic tam rozpoczecie sezonu tak jak co rok robilismy... ;p

 

 

Jeżeli wywnioskowałeś to z powyższego to gratuluję inteligencji :clap:

 

 

 

PS>Ekipa dzięki za fajny wczorajszy wieczorek :flesje: :flesje: :flesje: :D

Zbyhu --> dawaj fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Huu, ale sie dzialo :D.

Ta Pala Ynciol podpuscil mnie i wracalem do domu w koszulce, a pod domusem przez chwile bylem i bez niej :flesje:.

 

Nad fotami zaraz bede kombinowal :].

 

Rybol bedzie pewno na Kotwicy, bo tam ludzie sa wyluzowani :flesje:. Tam wiedza, ze jak jest impreza, to sa straty :flesje:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...