Skocz do zawartości

Yamaha tt600r 98r ...


qba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robert, zobacz ta aukcje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M261850 zadzwon do nich i sie spytaj czy maja do Twojego. A jak sie nie myle to bedzie tez pasowac od XT 600. Zadzwon do Martina, on Ci powie.

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki JACA generalnie to bym pomyslal nad amorkiem z innego motocykla moze jakis by sie trafil mocniejszy i twardszy na jakies ostrzejsze trasy bo ten od tt to taki sobie ale eksperyment by nie zaszkodzil ...tylko te mocowania ciekawe czy by pasowaly od innego moto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QPA...masz yamahe ttr600?? jak tak to mam do ciebie drobna sprawe...tzn.CZY MIALBYS CZYMS ZROBIC JAKOS FOTKI MOCOWANIA AMORKA GLOWNEGO W TWOJEJ YAMASZE...I PODESLAC MI POZNIEJ TE FOTKI Z MOCOWANIEM ZEBYM ZOBACZYL CZY SA TAKIE SAME JAK U MNIE?? z ktorego roku masz ttr???moja TT600 jest 1990r i mam padniety amorek...z tad moja prosba. Moze by do mojego pasowal amorek z ttr-y??POZRO :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

małe odgrzanie

 

tak wyglada ttr po małym "remoncie"

 

http://www.bikepics.com/members/qpa/98tt600r/

 

Zrobiłem:

polerka dekli, klamek, dupereli i wahacza

uszczelniacze + olej + nowe harmonijki

licznik rowerowy sigma :icon_rolleyes:

skrócony i podniesiony tłumik - ładny basik :crossy:

zmiana oleju + zrobienie całej góry silnika

 

i sporo dupereli które wyłaziły w czasie eksploatacji i remontu.

 

Ogólnie jestem z moto zadowolony mimo iż bierze olej :P Ale pali od kopa, zawieszenie super, hamulce kozackie itp itd :lalag: ogólnie polecam ttr każdej motorowej ciocie bo motorek do ogarnięcia łatwo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

elo...mam taka sprawe..musze wymienic klocki hamulcowe z przodu w yamasze TT600 z 1989r. i tak mysle sie poradzic was w tej sprawie..a generalnie chodzi o jakis tani dobry SKLEP MOTOCYKLOWY gdzie dostane takowe pasujace do mojego modelu klocki..DOSC TANIE najlepiej..dziekuje za wszelkie wskazówko i informacje POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Od czego najlepiej dopasowac linke sprzegla do TT600R (wyrwala sie z koncowki przy klamce). Do roznych motocykli np w Larssonie ok 40 zl, oryginalna w serwisie ok 100 zl. Czy zastosowac uniwersalna koncowke za 2 zl i smigac dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...