Skocz do zawartości

WSK 125


dawid93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogar dobrze mi chodzi bo mam go jeszcze,jest zakonserwowany i stoi w garazu.Ale ogarek był zawolny i zasłaby ogółnie.A pierscionka chyba niezostawiłem specjanie nie??!! Uznalismy z tatą ze moze wypasc przez dłumik i czesc wypadła a czesc została w skrzyni korbowodowej.Tata mi pomagał i zrobiłem pozadnie ten remont.A cylinder jest nominalny bo mój brat zrobił na nim 4 tysiące na tym nowym cylindrze i wydał ja na złom bo cos mu sie tam zepsóło chyba karter pękł.I ja porozbierał i zostawił cylinder i wszystkie czesci a rama poszła na złom.Wiec wszystko mam dobre i dobrze poskładane ale niewiem czemu jest słabsza niz była;(

 

Widać tata fachman nad fachmany nie zdziw się jak ci kiedyś wał stanie :wink: albo się przekręci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznalismy z tatą ze moze wypasc przez dłumik i czesc wypadła a czesc została w skrzyni korbowodowej.

 

ak mój tata naprawiał i jedził motorami to Ty przezucałes sie z jajka na jajko

 

!!!

a mój tat zna sie na tym
!!!

 

o lol! wiesz co, to że twój tata jeździł i naprawiał to nie znaczy że dobrze, powiem więcej raczej daj spokój ty i twój tata remontom wsk a znajdz kogoś kto na prawde sie zna na tym. jak mogliście zostawić pierścień w skrzyni korbowej, to nie trzeba być jakimś świetnym mechanikiem aby się domyśleć co się może stać. dobra rada na przyszłość: jak kombinujecie coś przy tłoku to wpychajcie szczelnie szmatę w dziurę w karterach, bedziesz miał pewnośc że nic ci więcej tam nie wpadnie niepożądanego.

 

a tak poza tym to pokory trochę, młody łepek jesteś jeszcze ucz sie pilnie a bedzie z ciebie jeszcze może dobry mechanik...

Edytowane przez bartek20 BSA A65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie granat nierobie sobie zartów,przyszedlem tutaj zeby sie dowiedziec kilku zeczy o motorach,i to wy robicie sobie jaja zemnie a nie ja z was:(.Ok. dajmy juz spokój z tym pierscieniem.I przypomne Ci granat ze o wy zaczeliscie sie nabijac o tych kolorach,ja niepisze tutaj dla zartów.Ale widze ze ja chyba naprawde niejestem tu mile widziany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest mile widziany tylko może to łatwo zmienić pisząc dziwne rzeczy z nadmierną pewnością siebie.

Trzeba zawsze zostawić sobie drogę ucieczki na wypadek jakby się okazało że się człowiek pomylił :)

Następnym razem będziesz wiedział że wszelka twarda materia w skrzyni korbowej musi zrobić szkody. Jest niemal niewykonalne żeby bez skutków ubocznych po prostu sobie ten syf wyleciał wydechem.

No i niepotrzebnie demaskowałeś tatę, może nie wiedział o tych resztkach które tam wpadły. Zły dzień i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak!!! LUUUUdzie przeciez koles sobie jaja robi na całego a my dajemy sie wciagnąc na członka:-)To sie nazywa poczucie humoru:-)

 

Granat - przypomnę ci, że w innym temacie, założonym również przez Dawida, wypomniałes mi, że się go czepiam - a teraz sam mniej więcej potwierdzasz to co tam napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że poprzedni "kolorowy" temat przepadł w oczyszczalni. Ten jest jakiś taki niepodobny (może za bardzo "czarno biały") :icon_rolleyes:

 

dawid93 rob jak chcesz, możesz iśc poszukać innego forum, możesz też jeździć z pirścieniami w skrzyni korbowej liczące że zostaną wyplute wydechem ale na litość przyjmij słowa krytyki i porady od innych użytkowników i zapytaj zanim zaczniesz coś mieszać w swojej wuesce a przykre sytuacje bedą Cię omijały.

WSK jest słaba bo pewnie nie masz kompresji. Albo masz za duży luz pomiędzy cylindrem a tłokiem, albo zlekceważyłeś zasady docierania silnika 2T.

 

 

PS. Nie sądzicie że pierscienie w skrzyni korbowej zmniejszają jej pojemnośc szkodliwą i poprawiają przez to napełnienie cylindra mieszanką drastycznie podnosząc moc WSKi ? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że poprzedni "kolorowy" temat przepadł w oczyszczalni. Ten jest jakiś taki niepodobny (może za bardzo "czarno biały") :P

 

dawid93 rob jak chcesz, możesz iśc poszukać innego forum, możesz też jeździć z pirścieniami w skrzyni korbowej liczące że zostaną wyplute wydechem ale na litość przyjmij słowa krytyki i porady od innych użytkowników i zapytaj zanim zaczniesz coś mieszać w swojej wuesce a przykre sytuacje bedą Cię omijały.

WSK jest słaba bo pewnie nie masz kompresji. Albo masz za duży luz pomiędzy cylindrem a tłokiem, albo zlekceważyłeś zasady docierania silnika 2T.

PS. Nie sądzicie że pierscienie w skrzyni korbowej zmniejszają jej pojemnośc szkodliwą i poprawiają przez to napełnienie cylindra mieszanką drastycznie podnosząc moc WSKi ? :)

 

Ad PS. Teraz już wiem co robiła nakrętka m6 w skrzyni korbowej mojego Charta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że poprzedni "kolorowy" temat przepadł w oczyszczalni. Ten jest jakiś taki niepodobny (może za bardzo "czarno biały") :P

 

dawid93 rob jak chcesz, możesz iśc poszukać innego forum, możesz też jeździć z pirścieniami w skrzyni korbowej liczące że zostaną wyplute wydechem ale na litość przyjmij słowa krytyki i porady od innych użytkowników i zapytaj zanim zaczniesz coś mieszać w swojej wuesce a przykre sytuacje bedą Cię omijały.

WSK jest słaba bo pewnie nie masz kompresji. Albo masz za duży luz pomiędzy cylindrem a tłokiem, albo zlekceważyłeś zasady docierania silnika 2T.

PS. Nie sądzicie że pierscienie w skrzyni korbowej zmniejszają jej pojemnośc szkodliwą i poprawiają przez to napełnienie cylindra mieszanką drastycznie podnosząc moc WSKi ? :)

 

Ad PS. Teraz już wiem co robiła nakrętka m6 w skrzyni korbowej mojego Charta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Granat - przypomnę ci, że w innym temacie, założonym również przez Dawida, wypomniałes mi, że się go czepiam - a teraz sam mniej więcej potwierdzasz to co tam napisałem.

przyznaje racje:-) myliłem sie:-)wyczaiłes goscia bez sciemy:-)

 

cos mi nie wyszło cytowanie to do ciebie Paolo350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

przyznaje racje:-) myliłem sie:-)wyczaiłes goscia bez sciemy:-)

 

cos mi nie wyszło cytowanie to do ciebie Paolo350

 

No właśnie - coś ci nie poszło z tym cytowaniem :cool: - ale nie ważne;

A co do "wyczajenia gościa" to zrobił to ktoś przede mną (niestety nie pamiętam kto) - ja tylko to potwierdziłem;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...