Skocz do zawartości

Jak jezdzic skuterem po miescie :D


stopmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę macie się czym chwalić...

Życzę powodzenia jak ktoś w korku otworzy drzwi i Wy będziecie jechać w taki sposób jak na filmie.... :notworthy:

Wiadomo, że nie będę czekał na końcu korka, ale nie będę wymijał w ten sposób, bo gostek nawet specjalnie z chamsta może drzwi otworzyć i będzie jeszcze Wasza wina...

Pozdro :clap:

 

Ja w wawie widuje takich agentów co na styk lewą stroną grzeja sobie. Nic tylko macjnac dzwiami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w okolicy też jest sporo ''łepków'' którzy najczęściej zasuwają na chinskich wynalazkach które ciągle maja połamane plastiki itp od róznego rodzaju kontaktów z samochodami lub wszelkimi innymi rzeczami które staną im na drodze...jak widze jak te małolaty jezdza t oaż ciarki mi przechodza po plecach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co w tym złego żeby pchac sie do przodu?

Mam stac w korku jak inni w puszkach ? Bezsens ...

Jak nie ma miejsca to przepycham sie ile sie da i najczesciej samochod widzac, ze nie moge przejechac ustepuje mi miejsce :crossy:

 

Do tej pory tylko raz zahaczyłem o lusterko i raz koles otworzył mi drzwi, na szczescie jechałem wolno :icon_razz:

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys taki przypadek ze wlasnie sobie mijalem korek i jechalem miedzy samochodami i nagle po dwoch stronach byly 2 ciezarowki i jak przjezdzalem obok nich to zaczely obie skrecac w swoja strone tak jak by chcialy mnie zgniesc .. naszcescie przycisnalem i udalo sie ... idioci .. uwazajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokladniej ekipa Fastbikea´z UK, ja tez polecam ich filmy sa zajebiste,

wg. mnie lepsze niz wszelakie ghostridery, zajebiscie realistyczne obrazy z kamer na kaskach i wogole miodzio.

Masz moze jakies inne ich filmy?? Ja mam tylko ten jak wracaja z francuskiego Gp , ogladnolem go 12984 raza i moge go ogladac jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...