Skocz do zawartości

M6 I 100Nm


thors
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

PANOWIE MAM PROBLEM Z 1 SRUBA KTOREJ NIE MOGE ODKRECIC BO JAKIS PACAN PRZEDE MNA DOKRECIL JA PONAD WSZELKIE NORMY.JEST TO SRUBA NA KOLE ŁANCUCHOWYM MAŁYM.NIE MOGE SIE DOBRAC DO NIEJ SILĄ BO WALEK ZDAWCZY SIE KRECI.NIE MAM CZYM PRZYTRZYMAC TEGO KOLA A NA BIEG NIE CHCE WRZUCAC BO POGRUCHOCZE MI ZEBY NA ZEBATYCH KOLACH (KTORE I TAK LEDWO SIE TRZYMAJĄ :? )

 

JAKIES POMYSŁY???

PSIKALEM WD 40 ,NAFTA I NIC

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk Pipcyk ,ze silnik mam wyjety z ramy bo robie maly remoncik.

Zebym wiedzial ze beda takie problemy to bym poluznil ją wczesniej

 

A jescze dodam jedno,ze wczoraj ledwie zdjolem magneto ze stożka bo ten wlasciciel przede mna zamiast zalozyc magneto i przykrecic to nabil magneto mlotkiem na stozek(co widac po sladach mlota),

co jest wogole bez sesu, gdyż tam jest wpust czulenkowy wiec moment i tak by przenosł.

No poprostu brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kiedyś miałem dokładnie to samo. Tylko u mnie w zębatce były dodatkowe otwory. Wziąłem dwa 50 cm płaskowniki, wywierciłem otwory na śruby i połączyłem z zębatką. Powstała dźwignia na której stanął kumpel a ja założyłem gazrurkę na klucz i poszło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj oprócz nafty rozgrzewać koło - zawsze jakieś naprężenia będą powstawały, lub zrób z resztek starego łańcucha klucz ( kawał rury, na końcu przyspawany kawałek łańcucha. Po założeniu na zębatkę drugi koniec mocujes na drut do rury i masz z tego niezły moment )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odkrecilem to cholerstwo

 

zrobilem podobnie jak napisales kac.Z tym ze u mnie nie bylo 2 otworu w kole łancuchowym,wiec zrobilem cos na kształt klucza do przytrzymania podkladko-zawleczki.

No i 2 rury po pol metra i poszlo

 

dzieki koledzy,biore sie dalej za robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...