Skocz do zawartości

Średnie zużycie paliwa?Kto ma jakie?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Xr 600 po podniesieniu iglicy pali duuzo za duzo , 10/100 km :icon_mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jestem mile zaskoczony

bandziorkiem 600 S polechalem ostatnio na nowo otworzony odcinek autostrady (ok 80 km)

łącznie po zatankowaniu do pelna zrbilem 198 km, prędkości na A1 przekraczały nawet 2 paki

i tankuję znowu do pelna... weszło 12,3 L uważam że calkiem calkiem

normalnnie bandziorek pali kolo 5,5 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja DR 125 pali jakieś 4l/100km.

Jest to średnia z okresu przed remontem (zrobione jakieś 180km) gdzie ciągła więcej i okresu po remoncie (220km).

Silnik dużo pracował na luzie (regulacje) i był dużo jeżdzony tylko wokół garażu, a to wiadomo kilometry wolno lecą.

Dodam, że wszystkie kilometry nabite w terenie polnym, górki itd.

 

Teraz po remoncie spodziewam sie średniej 3-3,5l/100km.

 

Odnośnie poniższego postu:

No tak 4l to sporo za dużo, ale dużo benzyny po prostu przepyrkało a moto stało w miejscu.

Zobaczymy jak to sie bedzie od teraz układać.

Edytowane przez TDragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSF 600 Bandit `97 - trasa 5L, cykl mieszany ok 6L przy jeżdzie adekwatnej do charakteru motocykla :biggrin:

Witam, moj wynalazek chinski R-250-5 spala niestety 4 litry przy liczniki 100-120km,W glupiej instrukcji napisali 2,5 do 3 litrow, chyba z gorki i na luzie ha ha :biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBF 600N

5,8l na trasie

7l w mieście

w lecie palił mniej (było cieplej?) ale to jest mój pierwszy motocykl i latem go kupiłem więc jeździłem wykorzystując 1/3 obrotomierza.

Teraz mam przejechane 7kkm i od ok. 2kkm próbuję się zorientować ile pali kręcąc do 9-10kobr/min i wychodzi tak jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...