Skocz do zawartości

XJ600... popularna dywersja.


Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony pewnie większość z kilkunastoletnich sprzętów leżała choć raz mniej lub bardziej zwłaszcza że maszyny pokroju XJ są motocyklami dla początkujących.Chociaż głupie parkingówki ale zdarzają się,żadna filozofia zmienić tłumik,pomalować itp i sprzęt niby bezwypadkowy.

Z tego tez wzgledu wydaje mi sie ze nie nalezy spisywac na straty takich sprzetow jak ten granatowy. Znalezienie 10-letniej Dywersji, czy nawet starszej, w oryginalnym malowaniu/idealnym stanie graniczy z cudem a nawet jak sie uda to cena bedzie pewnie kosmiczna. Ta granatowa Dywersja jak dla mnie jest w dobrym stanie. Tez juz sie spotkalem z takim malowaniem wczesniej. Najwazniejsze zeby motor jechal prosto, silnik zdrowo chodzil, nie bylo luzow w przednim i tylnym zawieszeniu i ogolnie zeby to nie byl jakis skladak. Reszta to szczegoly. Na przykladzie mojej Dywersji, tez nie ma naklejki Yamaha z przodu, tez ma lekko przerysowany tlumik, a jezdzi i mozna na niej polegac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo się czepiacie :)

Motocykl ma większa tendencje do zglebień, więc czemu się tutaj dziwić - zwłaszcza jak ma swoje latka :)

To że kierunki nieoryginalne, wydech przytarty, owiewka lakierowana to pikuś.

To nie jest nówka, a przewrotka parkingowa, czy nawet drobny ślizg nie są w stanie przyćmić pozytywnych cech dobrze utrzymanego motocykla ;)

 

Ważne,że silnik jak dzwon i rama prosta, reszta to już kosmetyka ;)

 

A co do Diversion, to migałem trzy lata, zrobiłem 33 tys,km i bardzo sobie chwaliłem :)

 

Teraz ma ponoć coś ponad 100 tys.km i śmiga nadal :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziłem ładniejsze na allegro, przynajmniej na zdjęciach wygladały na takowe, ceny są podobne, to już do kupującego zalęzy decyzja czy kupuje szynbko byle jak czy powoli - rozważnie i lepiej.

 

zresztą przy sprzedaży lepiej mieć coś w lepszym stanie,napewno przy dużej ilosci sprżetów można szybciej sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...