Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o 5.00 przy Macu bede również.

A 50 kucy powinno nam spokojnie wystarczyć. Najwyżej weźmiemy Cię na hol:)))

Tak poważnie to, pewnie z nami jeszcze kilka szybszych choperów pojedzie, więc rekordów prędkości chyba bić nie będziemy.

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybszych i wściekłych pozapinamy na szelki do naszych motocykli więc nie dadzą rady ;) . Myślę, że nie bedziemy szybko jechać ale chyba 5.00 rano z lekkim spóżnieniem dla śpiochów to czas taki już do czystej jazdy bo trzeba dojechać do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze czytam tak sobie ten temat i za cholere nie widze ludzi ze świętokrzyskiego :smile: wymarli wszyscy czy co, jak tak dalej pójdzie to chyba zrobie sobie wycieczke do warszawy i dopiero na cze-we wyrusze tak na wszelki wypadek zeby samemu nie poblądzić :buttrock: (tak btw na jasną górę mam 70 km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie male pytanko: uzasadnijcie mi dlaczego lepiej wybrac sie do Czestochowy niz do W-wy?

Waham sie co wybrac? Gdzie jechac?

Czy w Czestochowie jest parada uliczna? Czy frekwencja jest podobna jak w W-wie? Czy czuc atmosfere motocyklizmu ? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie male pytanko: uzasadnijcie mi dlaczego lepiej wybrac sie do Czestochowy niz do W-wy?

Waham sie co wybrac? Gdzie jechac?

Czy w Czestochowie jest parada uliczna? Czy frekwencja jest podobna jak w W-wie? Czy czuc atmosfere motocyklizmu ? :icon_biggrin:

Kolego może razem pojedziemy?

W Wawie tez jest coś w tym samym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zdarzyło się kilka wpadek, które zniechęcają. Np. Kiedy z nowego świata ruszyła parada, została tak poprowadzona, że kiedy pierwsi już wrócili, ostatni dopiero wyjezdzali. Smiesznie.

Jednak musze dodac, ze takie rzeczy slyszałem z opowiesci. Sam nie bylem. Ja wybieram czestochowe. Sporo ludzi z wawy tez, wiec chyba cos jest na rzeczy

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zdarzyło się kilka wpadek, które zniechęcają. Np. Kiedy z nowego świata ruszyła parada, została tak poprowadzona, że kiedy pierwsi już wrócili, ostatni dopiero wyjezdzali. Smiesznie.

Jednak musze dodac, ze takie rzeczy slyszałem z opowiesci. Sam nie bylem. Ja wybieram czestochowe. Sporo ludzi z wawy tez, wiec chyba cos jest na rzeczy

 

Piszesz o zakonczeniu sezonu na Nowym Swiecie (wrzesien) a nie o ropoczeciu na Bemowie (kwiecien).

Nie mylmy pojec i imprez...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mam mieszane uczucia gdzie jechac. Z 5 lat temu bylem na Bemowie i bardzo mi sie podobalo, ale z tego co czytam ostatnio na forum, to coraz wiecej ludzi odradza tam jechac. Moze stworzyc ankiete i zobaczyc co ludzie preferuja?

Za Warszawa przemawia ogolnopolski zlot, tysiace motocyklistow i starzy znajomi.

Za Czestochowa przemawia (w moim przypadku) fajna droga tj. dluuuuga prosta autostrada :biggrin: Nie bylem tam nigdy i nie chcialbym sie zawiesc, ale ogladajac fotki z zeszlego roku to chyba jednak zdecyduje sie na Jasna Góre.

 

 

taju25-bede staral sie namowic chlopakow od siebie i jechac jakas mala grupa. Nie ma sprawy, mozesz jechac z nami :biggrin: A moze ktos od Was bedzie jechal? Sledziu, Siwek,Pietras, Kamil B ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mam mieszane uczucia gdzie jechac. Z 5 lat temu bylem na Bemowie i bardzo mi sie podobalo, ale z tego co czytam ostatnio na forum, to coraz wiecej ludzi odradza tam jechac. Moze stworzyc ankiete i zobaczyc co ludzie preferuja?

Za Warszawa przemawia ogolnopolski zlot, tysiace motocyklistow i starzy znajomi.

Za Czestochowa przemawia (w moim przypadku) fajna droga tj. dluuuuga prosta autostrada :) Nie bylem tam nigdy i nie chcialbym sie zawiesc, ale ogladajac fotki z zeszlego roku to chyba jednak zdecyduje sie na Jasna Góre.

taju25-bede staral sie namowic chlopakow od siebie i jechac jakas mala grupa. Nie ma sprawy, mozesz jechac z nami :) A moze ktos od Was bedzie jechal? Sledziu, Siwek,Pietras, Kamil B ??

Z tą ekipą nie mam żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal750 :icon_arrow: nie wiesz co wybrać? :icon_arrow: zalicz obydwie imprezy

14.04 :icon_arrow: Bemowo

15.04 :icon_arrow: Jasna Góra

Chcialbym,ale ze wzgledow finansowych nie moge sobie na to pozwolic :(

 

Michał750 przecież to proste pomijając różne za i przeciw do częstochowy masz dalej a do wawy rzut beretem więc chyba częstochowa ?

Do Wawy mam 126km a do Czestochowy 138km , wiec roznica prawie zadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...