Skocz do zawartości

Opony do FJ 1200


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie. Jakie najlepiej kupić opony do FJ 1200. Motorek jest przeznaczony raczej do turystyki a nie sportu pozatym chciałbym by wytrzymały mi jak najwięcej kilometrów.

Może macie jakieś namiary na sklepy z tańszymi oponami a może nie warto przepłacać i kupić używane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Jakie najlepiej kupić opony do FJ 1200. Motorek jest przeznaczony raczej do turystyki a nie sportu pozatym chciałbym by wytrzymały mi jak najwięcej kilometrów.

Może macie jakieś namiary na sklepy z tańszymi oponami a może nie warto przepłacać i kupić używane .

 

Polecam Ci Metzeler (Roadtech ) Z 6 - sportowa turystyka. Sam mam je na swoim. Moto sklada sie troche gorzej i ciezej niz na Metzeler M1 ( sport ). Po przzebiegu 1000 km przepisowej i spokojnej jazdy o ile pamietam 0,4 - 0,5 mm profilu bylo zdarte. Rachunkowo maja wytrzymac ca. 9400 km.

 

W testach niemieckich czasopism motocyklowych obciely najlepiek. Przy mniejszym momencie obrotowym powinny wytrzymac Ci nawet troche dluzej.

 

Pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider widzę że chcesz dobrze ale niestety Z6 nie występuje w rozmiarze 150/80-16. :crossy:

 

Generalnie ze względu na tylną gumę nie ma za dużego wyboru opon - napewno jest Pirelli Sport Demon oraz Metzeler Lasertec. Jutro sprawdzę dostępność i podam Ci ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-rider widzę że chcesz dobrze ale niestety Z6 nie występuje w rozmiarze 150/80-16. :)

 

Generalnie ze względu na tylną gumę nie ma za dużego wyboru opon - napewno jest Pirelli Sport Demon oraz Metzeler Lasertec. Jutro sprawdzę dostępność i podam Ci ceny

 

Daj mi za dwa dni czasu. jutro jezeji spotkam znajomego ktory pracuje u handlarza gum to dowiem sie dokladniej. Wlasnie wzialem kopie Briefu od mojej bylej GSXF seryjnie obuta byla w Dunlopa K 655. Dozwolony byl tez Metzeler ( ale tylko w wersji zdlawionej, oraz XTL Michelin. W Niemczech teraz tez sie pozmienialo dzieki Uni i mozna juz zakladac co sie chce o ile Fabrykant przeprowadzil atest na dany model. o jutra

 

:crossy:

 

Ks-rider widzę że chcesz dobrze ale niestety Z6 nie występuje w rozmiarze 150/80-16. ;)

 

Generalnie ze względu na tylną gumę nie ma za dużego wyboru opon - napewno jest Pirelli Sport Demon oraz Metzeler Lasertec. Jutro sprawdzę dostępność i podam Ci ceny

 

Cos mi sie po..... z ta gsxf sorry. mimo tego sprawdz te FJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze na allegro taką oponkę:

 

http://allegro.pl/item141003340_nowa_opona...j_gpz_gsx_.html

 

tylko nie wiem co o niej sądzić,

Przednią pewnie lepiej dokupić tego samego producenta a nie wiem czy taką znajdę

 

 

To jakiś staroć którego już dawno nie ma w ofercie, pozatym bieżnik jest stricte cruiserowy :icon_question:

 

Do końca roku mamy promocję i mogę Ci zaproponować :

komplet Pirelli Sportdemon za 700 PLN

komplet Mezteler Lasertec za 768 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś staroć którego już dawno nie ma w ofercie, pozatym bieżnik jest stricte cruiserowy :)

 

Do końca roku mamy promocję i mogę Ci zaproponować :

komplet Pirelli Sportdemon za 700 PLN

komplet Mezteler Lasertec za 768 PLN

 

Widze że kolega bardzo chce sprzedać swoje opony ... to miło ale jeśli tym handlujesz to powinieneś wiedzieć co piszesz - MT 08 to nie jest staroć i nie jest to opona do choppera tylko do turystyka (Np FJ 1200). A co do Twoich propozycji - Sport Demon to super opona ale do lekkich sprzętów , a FJ wykończy ją w pół sezonu bo jest za miękka. Za to Metzeler Lasertec to technologia z lat 80-tych, więc co nazywasz starociem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Jakie najlepiej kupić opony do FJ 1200. Motorek jest przeznaczony raczej do turystyki a nie sportu pozatym chciałbym by wytrzymały mi jak najwięcej kilometrów.

Może macie jakieś namiary na sklepy z tańszymi oponami a może nie warto przepłacać i kupić używane .

 

Wczoraj goscia nie dorwalem bedzie dopiero w Poniedzialek wieczorem. jezeli zdecydowal bys sie je kupic wczesniej to sprawdz kiedy zostaly wyprodukowane i jak dlugo juz leza na stanie. Osobiscie po programie jaki niedawno ogladalem - droga hamowania do starosci opony to powyzej 2 lat nic juz bym nie kupowal.

 

Do Poniedzialku

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że kolega bardzo chce sprzedać swoje opony ... to miło ale jeśli tym handlujesz to powinieneś wiedzieć co piszesz - MT 08 to nie jest staroć i nie jest to opona do choppera tylko do turystyka (Np FJ 1200). A co do Twoich propozycji - Sport Demon to super opona ale do lekkich sprzętów , a FJ wykończy ją w pół sezonu bo jest za miękka. Za to Metzeler Lasertec to technologia z lat 80-tych, więc co nazywasz starociem ??

 

Pisząc staroć miałem na myśli datę wyprodukowania a nie technologię - MT08 nie było już w ofercie na 2005 rok, nie znajdziesz jej też na stronie Pirelli (www.pirellimoto.com).

 

Co do Laserteca to masz całkowitą rację, ale opona jest nadal produkowana i można ją ciągle kupić jako "nową" a nie leżaka wygrzebanego gdzieś z magazynu.

 

Jak już wcześniej napisałem - jest ogromny problem z oponą 150/80-16 (Pirelli robi tylko SportDemona, Metzeler Lasertec'a, ME880 oraz MEZ2) i dlatego nie ma za dużego wyboru (pod warunkiem że chcemy mieć takie same opony z przodu i z tyłu).

 

Pozdrawiam

 

EDIT : nie zwróciłem uwagi że to Ty byłeś sprzedającym, możesz nam zdradzić jaki DOT miała oferowana przez Ciebie opona ?

Edytowane przez Piotrusgsx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...