Skocz do zawartości

Jeszcze raz odnośnie zzr 600 z allegro


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nie wiem z jakiego powodu moj poprzedni temat o tym ze z tym sprzetem http://www.allegro.pl/item141181162_sprzed...woita_cene.html

 

jest cos nie tak został wywalony, zakładam go jeszcze raz.

 

Staram sie zawsze przed zamieszczeniem jakiejs informacji na forum dokładnie ja sprawdzic. Szczegolnie jesli chodzi o sprzety z ktorymi moze byc cos nie tak. Tak było i tym razem dokładnie przejrzałem wszystkie fotki zzr dostepne na bikepicsie, allegro i zdjecia na googlach. Nigdzie nie znalazłem jakiegokolwiek zzr a tym bardziej z rocznika 93 ktory miałby taki sam wzór tarczy. I nie ma znaczenia jak była robiona fotografia, ale jesli widać na niej wyraźnie tarcze to bez problemu po a) ilości nitów, b)w jaki sposób są nawiercone otwory w tarczy i c)otwory wycięte w srodku tarczy mozemy stwierdzić czy ta tarcza pochodzi z danego motocykla czy jednak nie była w nim wogole montowana lub była montowana w jakiejs wogole innej wersji.

 

Koledzy Klaudiusz, Rafał 22 i Patryk 3860 uwazają jednak ze snuje jakies bezpodstawne oskarzenia, bo ze sprzetem wszystko jest w porządku. Wiec prosze was koledzy znajdzcie mi zdjecie zygzaka z 1993 ktory ma taka samą tarcze (albo z jakiegokolwiek rocznika). Oczywiscie mylic sie jest rzeczą ludzką i ja wcale nie uwazam sie za jakiegos wielkiego znawce, wiec tym razem mogłem sie pomylic.

 

Czekam na fotki, lub zebyscie w jakis sposob udowodnili to co uwazacie.

Proszę moderatora jesli moze niech do czasu wypowiedzenia sie tych osob zostawił ten temat. Mi zalezy na wiarygodnosci i nie rzucam słow na wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee jedna prosta sprawa. Co z tego ze ten motocykl ma inny wzór tarczy niz inne zzr??? Moja cbr tez ma inne bo są nowe. Stare się juz zjechały (taki wiek) i trzeba było nowe kupić. Wątpie ze mam orginalne hondowskie. pozdr.

Edytowane przez mati1411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N to z tego ze kolega umiescil ten motocykl w podejzanych i mial do tego prawo bo kto w 32000 km zajedzie tarcze hmm?? takie tarcze wytrzymaja 150tys km chyba ze ktos klockow nie zmienil i samymi blachami hamowal, wiec motocykl jak i dzial jest najbardziej ok,wiec nie wiem czemu poprzednicy sie tak oburzyli i temat w koszu wyladowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie wiek 26 lat to bedziesz inaczej traktowany... mozna to zauwazyc w wielu postach :lapad:

Hmm po danych zamieszczonych poniżej avatara łatwo się domyśleć że Trajka nie ma 13 lat gdyż:

- całą swoją kadencje zczął by na forum mając lat 8 :)

- mając 13 lat nie posiadał by kilku motocykli (nie motorowerów)

(co nie zmienia faktu iż wiek mógłby wpisać poprawnie) ;)

A co do tematu to też mi się wydają bardzo podejrzane te tarcze, a napewno nie są orginalne :(

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu to też mi się wydają bardzo podejrzane te tarcze, a napewno nie są orginalne

Co nie zmienia faktu żeby każdy motocykl z przekręconym przebiegiem tu lądował :buttrock: Jest to zjawisko na tyle ze tak brzydko powiem "naturalne" że prawie całe allegro trzeba by tu umieścić :biggrin: pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu żeby każdy motocykl z przekręconym przebiegiem tu lądował :icon_rolleyes: Jest to zjawisko na tyle ze tak brzydko powiem "naturalne" że prawie całe allegro trzeba by tu umieścić :P pozdro.

 

 

Warto zeby kazdy z kreconym przebiegiem tu lądował, ale niestety po samych zdjeciach tego naczesciej sie nie da sprawdzic. Akurat w przypadku tego zygzaka odrazu widać ze coś było mieszane i jak najbardziej ten sprzet sie nadaje do tego działu. Jeśli my sami na forum nie zaczniemy walczyć z cwaniactwem i przekrętami dotyczącymi motocykli to kto inny moze to zrobic ?

 

 

Nie zamkne tego tematu dopóki nie wypowiedzą sie specjalisci ktorzy zawzięcie sądzą ze sprzet jest cacy.

 

Jak chcecie chować głowe w piasek to okej, ale to swidczy tylko o tym ze (czesto) piszecie bzdury bez zastanowienia i nie jestescie w stanie tego potwierdzic. Ja na pewno w sprawach technicznych wasze posty bede traktował z przymrużniem oka. Oczywiscie nadal czekam na wasze wypowiedzi, ale narazie nie moge sie doczekac. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zeby kazdy z kreconym przebiegiem tu lądował, ale niestety po samych zdjeciach tego naczesciej sie nie da sprawdzic. Akurat w przypadku tego zygzaka odrazu widać ze coś było mieszane i jak najbardziej ten sprzet sie nadaje do tego działu. Jeśli my sami na forum nie zaczniemy walczyć z cwaniactwem i przekrętami dotyczącymi motocykli to kto inny moze to zrobic ?

Nie zamkne tego tematu dopóki nie wypowiedzą sie specjalisci ktorzy zawzięcie sądzą ze sprzet jest cacy.

 

Jak chcecie chować głowe w piasek to okej, ale to swidczy tylko o tym ze (czesto) piszecie bzdury bez zastanowienia i nie jestescie w stanie tego potwierdzic. Ja na pewno w sprawach technicznych wasze posty bede traktował z przymrużniem oka. Oczywiscie nadal czekam na wasze wypowiedzi, ale narazie nie moge sie doczekac. Szkoda.

 

Problem to polega na tym że łatwo jest rzucać bezpodstawne oskarżenia, ale trudno je udowodnić. Tak jak zauważyli koledzy, tarcze pewnie zostały wymienione na zamiennik, który zazwyczaj ma inny kształt. Nie ulega natomiast wątpliwości że koło jest oryginalne, co niepozwala dalej snuć twoich z palca wyssanych domysłów. Jeżeli chcesz się bawić w detektywa to pojedź i sprawdź ten motocykl, a dopiero potem wypisuj takie rzeczy. Kompletną bzdurą jest twoje twierdzenie że forum miało by walczyć z wszelkiego rodzaju nieuczciwymi sprzedawcami. Każdy kto jedzie kupić 14 letni motocykl powinien mieć się na baczności, a nasza(w sensie formułowiczów) ingerencja w takie oferty jest niestosownością, zwłaszcza w tym przypadku kiedy oskarżasz kogoś wynajdując jakąś bzdurę(pomówienie...)

 

P.S- kiedyś sprzedawca w motomotion na połczyńskiej w Wawie powiedział mi coś co do dzisiaj traktuje jako cenną wskazówkę- internet robi obecnie tyle samo dobrego co i złego. Często bowiem trafiają się ludzie którzy nie mają pojęcia o motocyklach, bo nigdy na niczym nie jeździli, ale naczytali się na internecie różnych informacji i powtarzają czyjeś, często bzdurne tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem to polega na tym że łatwo jest rzucać bezpodstawne oskarżenia, ale trudno je udowodnić. Tak jak zauważyli koledzy, tarcze pewnie zostały wymienione na zamiennik, który zazwyczaj ma inny kształt. Nie ulega natomiast wątpliwości że koło jest oryginalne, co niepozwala dalej snuć twoich z palca wyssanych domysłów. Jeżeli chcesz się bawić w detektywa to pojedź i sprawdź ten motocykl, a dopiero potem wypisuj takie rzeczy. Kompletną bzdurą jest twoje twierdzenie że forum miało by walczyć z wszelkiego rodzaju nieuczciwymi sprzedawcami. Każdy kto jedzie kupić 14 letni motocykl powinien mieć się na baczności, a nasza(w sensie formułowiczów) ingerencja w takie oferty jest niestosownością, zwłaszcza w tym przypadku kiedy oskarżasz kogoś wynajdując jakąś bzdurę(pomówienie...)

 

P.S- kiedyś sprzedawca w motomotion na połczyńskiej w Wawie powiedział mi coś co do dzisiaj traktuje jako cenną wskazówkę- internet robi obecnie tyle samo dobrego co i złego. Często bowiem trafiają się ludzie którzy nie mają pojęcia o motocyklach, bo nigdy na niczym nie jeździli, ale naczytali się na internecie różnych informacji i powtarzają czyjeś, często bzdurne tezy.

 

Sorry no nie moge. Ty wogole myslisz logicznie ? Najpierw sam zgadzasz sie ze mną ze tarcza nie jest oryginalna, a zaraz piszesz to co z tego ze nie jest oryginalna jak koło jest oryginalne. Co ma piernik do wiatraka przeciez ja nigdzie o zadnym kole nie pisałem. Ty wogole przeczytałes mojego posta :icon_razz: . Nie uwazasz ze wymiana tarczy przy takim przebiegu jest conajmniej podejrzana.

 

Zresztą o czym my tu wogole rozmawiamy jesli uwazasz ze na forum nie powinnismy sobie pomagac nawzajem i ostrzegac siebie o takich ofertach. Wlasnie dzieki forum wiele osob uniknęło zakupu miny.

Koniec mojego produkowania sie lepiej powtarzaj sobie cenną wskazówke sprzedawcy z Motomotion :crossy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Staram sie zawsze przed zamieszczeniem jakiejs informacji na forum dokładnie ja sprawdzic. Szczegolnie jesli chodzi o sprzety z ktorymi moze byc cos nie tak.

 

Tak było i tym razem dokładnie przejrzałem wszystkie fotki zzr dostepne na bikepicsie, allegro i zdjecia na googlach.

 

Czekam na fotki, lub zebyscie w jakis sposob udowodnili to co uwazacie.

 

Witam,

Weź przeczytaj dokładnie powyższe, to Ty napisałeś. Ja się nie dziwie że mało kto traktuje to poważnie. Jeśli nie znajdujesz w tym nic dziwnego to może zapytaj się kogoś bliskiego czy on nie widzi w tym nic dziwnego.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Nic - tylko do działu humor z tym!

Edytowane przez grey_cinnamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tym dzialerodzi sie dużo chorych pomysłów i domniemań...Zauwazylem ze wszystko co sie pojawi na allegro albo w prasie bez mozliwości rejestracji jest kradzione (wedlug niektorych uzytkownikow forum) tak samo jakies udziwnienia w motocyklu sa oznaką jego nienajlepszej przeszłości,a ktos moze ma taki gust i wymienia(mam kolege ktory sobie w magnie zainstał inną lampe bo mu sie oryginal nie podobał)...naprawde z niemiec lub anglii mozna sobie za smieszne pieniadze przywiesc nowego sprzeta ktory jest po jakims dzwonie i ma zatrzymany dowod rejestracyjny ktorego za cholere przed badaniami powypadkowaymi nie wyrwie sie z policji wiec taki sprzet jest sprzedawany za grosze i wcale nie jest kradziony lub kombinowany...Wedlug mnie ogolne rozmowy na temat czy tarcze sa wymieniane czy nie ma sensu bo i tak jezeli motocykl sie komus spodoba to go kupi..owiewki tez były w niej malowane i co??zaloze sie ze 1/2 uzywanych motocykli jest malowana bo to norma jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry no nie moge. Ty wogole myslisz logicznie ? Najpierw sam zgadzasz sie ze mną ze tarcza nie jest oryginalna, a zaraz piszesz to co z tego ze nie jest oryginalna jak koło jest oryginalne. Co ma piernik do wiatraka przeciez ja nigdzie o zadnym kole nie pisałem. Ty wogole przeczytałes mojego posta ;) . Nie uwazasz ze wymiana tarczy przy takim przebiegu jest conajmniej podejrzana.

 

 

Zresztą o czym my tu wogole rozmawiamy jesli uwazasz ze na forum nie powinnismy sobie pomagac nawzajem i ostrzegac siebie o takich ofertach. Wlasnie dzieki forum wiele osob uniknęło zakupu miny.

Koniec mojego produkowania sie lepiej powtarzaj sobie cenną wskazówke sprzedawcy z Motomotion :notworthy: .

To właśnie logiczne myslenie skłania mnie w pierwszej kolejności do oceny czy koło jest oryginalne:) Jest bowiem oczywiste że o ile tarcze się zużywają podczas eksploatacji, o tyle felga nie. Stąd już blisko do wniosku że motocykl nie miał wymienionego koła z powodu dzwona, a jedynie tarcze, które raczej zostały wymienione z powodu zużycia. Jest bowiem mało prawdopodobne żeby rozstaw srub domocowania tarczy był w innym motocyklu identyczny jak w zzr. To już w prosty i logiczny sposób pozwala wywnioskować że tarcza jest zamiennikiem do zzr-a, a tymsamym nie musi świadczyć o powypadkowej przeszłości. mało tego- to nawet bardzo dobrze że ktoś wymienił tarcze, bo w takim roczniku powinno to być oczywiste.

Kumasz?? :clap:

 

Pomiędzy pomaganiem a pomówieniem jest jednak różnica.....

Edytowane przez Iwansky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...