Skocz do zawartości

ZAMIANA GAŹNIKÓW - czy można do GS550 L z innego SUZUKI?


-Tom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam Suzuki GS550 L, wersja USA, i tu zaczyna sie problem. Motorek ma już dwadziescia lat i wiadomo gaźniki swoje przeszły, chciałem go odszykować na cacy i odnowić wszystko co sie da i co tego wymaga tylko jest problem. W suzuki nie chcą rozmawiać ze mną o sprowadzaniu części do gaźników bo nie wchodzi im do systemu typ motocykla i nie wiedzą jakie to gaźniki, tłumaczą że to wersja USA i w Polsce nie mozna w systemie tego zidentyfikować. Pomyślałem więc, czy nie prościej kupić gaźniki z innej SUZI i w tedy do nich zamawiać części tak żeby smigały jak nowe, tylko czy to będzie wszystko chodziło jak należy? Będę wdzięczny za każą pomoc. Moja Suzi to czterocylindówka na dwóch gaźnikach. Z góry dziękję za kazdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Suzuki GS550 L, wersja USA, i tu zaczyna sie problem. Motorek ma już dwadziescia lat i wiadomo gaźniki swoje przeszły, chciałem go odszykować na cacy i odnowić wszystko co sie da i co tego wymaga tylko jest problem. W suzuki nie chcą rozmawiać ze mną o sprowadzaniu części do gaźników bo nie wchodzi im do systemu typ motocykla i nie wiedzą jakie to gaźniki, tłumaczą że to wersja USA i w Polsce nie mozna w systemie tego zidentyfikować. Pomyślałem więc, czy nie prościej kupić gaźniki z innej SUZI i w tedy do nich zamawiać części tak żeby smigały jak nowe, tylko czy to będzie wszystko chodziło jak należy? Będę wdzięczny za każą pomoc. Moja Suzi to czterocylindówka na dwóch gaźnikach. Z góry dziękję za kazdą pomoc.

 

A gdzie konkretnie sie dowiadywałeś? Ja mogłem w Gadimexie zamówić najdrobniejszą duperelę do katany 550M z 82 roku łącznie z plastikami. Tylko te ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie konkretnie sie dowiadywałeś? Ja mogłem w Gadimexie zamówić najdrobniejszą duperelę do katany 550M z 82 roku łącznie z plastikami. Tylko te ceny...

Pytałem w Suzuki w Bielsku-Białej. Tak jak pisałem, nie mogą zidentyfikowac sprzętu bo to wersja USA a oni w systemie mają tylko europejskie i nie sprowadza mi w ciemno części do gaźników a na temat zamiany gaźników z innego europejskiego modelu Suzuki to odpowiadają jakby chcieli a nie mogli, że to niby na własną odpowiezialnośc itd. Peirniczenie i zero konkretów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak zrobione sa kolektory ssace, wersje GS550 ktore widzialem chodzily na 4 gaznikach. Jakiego rodzaju masz problem z silnikiem tego motocykla ze chcesz naprawiac gazniki ?

 

Adam M.

PS. Marlew czy udalo ci sie odbudowac swoja 550 ?

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa gaźniki, kazdy zasila dwa cylindry. A jeżeli chodzi o usterki: po pierwsze jak jest zimny to na ssaniu jak spada z obrotów, np przy dojeżdżaniu do świateł gasnie, przy hamowaniu. Jest bardzo niestabilny jak jest zimny ale to jeszcze pikuś by było. Ostatnio nawalił kranik i zalało mi sprzęt, plama paliwa pod nim, jeżeli kranik puścił a gaźniki przelały to tez cos nie tak....

 

Zobacz w serwisowce jaki to model gaźnikow i jesli jakis inny np z allegro ma takie same to powinny pasowac

Właśnie nie mam serwisówki konkretnie do tego modelu. Ostatnio widziałem też 550L ale był europejski i silnik wygladal innaczej, jeżeli ktoś ma serwisówke do tego modelu to proszę dac znac. GS550 L rocznik 1985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...