Skocz do zawartości

Premiera nowego nabytku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

"Stalo sie, stalo sie, to co mialo sie stac..." - odebralem z salonu moja nowa milosc.

Jest nia Honda CBR 600RR - nie zadne Kawasaki, ani Suzuki, Ducati, czy tez Yamaha.

 

Po prostu... cudowna, niesamowita, bajeczna, przepiekna, elegancka,

odrobine ekstrawagancka ze szczypta agresji - HONDA :biggrin:

 

0,6 jak dla mnie wystarczy! 117 KM nie bedzie mi latwo okielznac, ale mam nadzieje,

ze postepy bede czynil wykladniczo! :biggrin:

 

Na razie przede mna stoi bardzo odpowiedzialne zadanie - docieranie (o tym w innym temacie),

jednak mam nadzieje, ze w miare mozliwosci przebrniemy przez nie wzorowo.

Potem... achhhhh... co bedzie potem??!!! Czas pokaze, ale badzcie pewni, ze glaskac to ja

jej juz czesto nie bede :buttrock:

 

Pare zdjec (szczegolnej uwadze polecam ostatnie - "dziewica z czystego rodu" = 0 km):

Honda CBR 600 RR by BartZX

 

Pozdrawiam,

Szczesliwy posiadacz RR'ki - szkoda tylko, ze slonca juz coraz mniej. :clap:

 

BTW - jest to rocznik 2005, wiec jak sie domyslacie byla po promocyjnej cenie.

Niby gdzies ten jeden roczek jej uciekl, ale... jest to zakup na 3-4 lata,

wiec jak dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź się chłopie w garść :icon_exclaim:

 

stało się :crossy:

 

trudno :bigrazz:

 

ważne, że masz rodzinę, znajomych i przyjaciół :lapad:

 

to właśnie oni powinni Cię teraz wspierać w tych trudnych chwilach ;)

 

nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... :icon_exclaim:

 

docieraj, zmieniaj olej i próbuj to sprzedać :icon_exclaim: (choć łatwo na pewno nie będzie......bo to przecież Honda... )

 

a na drugi raz najpierw pomyśl dwa razy a później dopiero kupuj :banghead:

 

pees. mimo wszystko mam nadzieję, że uda Ci się to szybko jakoś sprzedać :lalag: i kupisz prawdziwy sportowy motocykl SUZUKI !!!!!

 

pees2. Errare humanum est - błądzić jest rzeczą ludzką - w 100-licy już chyba nawet powstała pierwsza grupa wsparcia dla posiadaczy motocykli honda... razem jakoś z tego wyjdziecie :icon_exclaim: POWODZENIA !!!!

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pees. mimo wszystko mam nadzieję, że uda Ci się to szybko jakoś sprzedać :flesje: i kupisz prawdziwy sportowy motocykl SUZUKI !!!!!

 

A kto ostatnio pomógł Yogiemu w kupieniu 954 :) :) Chyba bardzo go nie lubisz... :banghead:

 

Bart a nie chciałeś poczekać na 600RR 2007? Nową wersje w sensie. Tak czy owak gratulacje, chociaż jako posiadacz Suzuki przychylam się do słów Turka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie moge!

zapisalem sie do AH: anonimowi hondziarze.

ciezko z tego wyjść. musimy sie wspierac nawzajem.

 

Chlopaki (Turek, karol1001 & inni wlasciciele Suczek)!

Wy nie rozumiecie Naszego poswiecenia jakie ja i Yogi wkladamy w ten motocyklowy swiatek!

My tylko sie poswiecamy dla innych! Bierzemy na swoje barki to ciezkie brzemie codziennego

uzytkowania motocykla marki Honda! ;)

Po prostu jak tylko pojawiaja sie mozliwosci finansowe to kupujemy dla siebie takowe nabytki,

aby oszczedzic innym (np. Turkowi) przykrosci. :icon_mrgreen:

 

Wyobrazcie sobie tagiego Mr Turka, ktory by kupil Honde! Az sie boje myslec, ale facet pewnie

by mial mysli samobojcze! A teraz, gdy juz nie ma na horyznocie jednego z modeli Firebalde''a (Yogi)

czy 600RR'ki (BartZX) to inny czlowiek moze spac spokojnie. Nic tak przerazajacego nie bedzie go kusilo.

 

Czym kusilo... no tymi okropnymi rzeczami jak doskonale prowadzenie, super niezawodnosc, elegancka stylizacja i wiele innych 'wad wrodzonych' :eek:

 

Jeszcze raz dzieki za wsparcie. Yogi! Jakos damy rade! Pamietaj - to jest nasza 'misja specjalna'!

To my sie poswiecamy - nie oni! Badz twardy! Ja czasami pekam i bucze w ramie malzonki, ale

ona rozumie, ona wie, ze to dla SPRAWY!

 

BTW - Yogi podeslij mi ten adres AH, bo zona pewnie dlugo nie wytrzyma tego mojego marudzenia :evil:

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pees. mimo wszystko mam nadzieję, że uda Ci się to szybko jakoś sprzedać :lalag: i kupisz prawdziwy sportowy motocykl SUZUKI !!!!!

 

A kto ostatnio pomógł Yogiemu w kupieniu 954 :flesje: :icon_razz: Chyba bardzo go nie lubisz... :)

 

za to bradzo lubie Maćka czyli poprzedniego właściciela tego 954 :cool:

 

BTW - Yogi podeslij mi ten adres AH, bo zona pewnie dlugo nie wytrzyma tego mojego marudzenia :evil:

 

Bart nie łam się :icon_exclaim: przecież mogło być jeszcze gorzej....(wiem teraz ciężko jest Ci w to uwierzyć, że mogło być jeszcze gorzej !!!!)...ale pomyśl mogłeś kupić Kawasaki :banghead: (mała to pociecha ale zawsze... )

 

pees. niech zgadne jak odbierałeś moto z salonu Hondy to wszyscy pewnie się cieszyli...byli mili i w ogóle :evil: a teraz już na spokojnie zastanów się dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...