Skocz do zawartości

drz400e amor tył


Rekomendowane odpowiedzi

Puszka z gazem jest od trzymania gazu :clap: ) Amor jak chcesz podniesc ucinasz na dole mocowania, dospawujesz przejsciowe rurki i caly dlugi amor dospawujesz do wachacza. Wszystko sklejasz poxylina i do tego troche kropelki. Uwaga po tym zabiegu motor bedzie wygladac jak sciagac gdyz jest to ostry tuning :) ) A tak na serio bierz moto i jezdzij. POZDRO

 

jezu... czlowieku... jak ty pier**lisz... wiekszosc twoich wypowiedzi na tym forum to totalny spam.. wez zluzuj, bo jak widze twoj avatar to mi sie slabo robi....

 

 

mag*magic: chlopaki wyzej juz ci wyjasnili co i jak regulowac. podpowiem tylko, ze jezeli nie masz klucza hakowego, tzw pazura, to nie kalecz sprezyn mlotkiem i srubokretem.. do tego celu lepszy jest tzw rak.

jezeli nie wiesz o co chodzi, to jest to klucz, podobny do francuza, jednak moze on byc zakleszczony jak kombinerki.. z tym ze po zakleszczeniu trzyma on dany element z sila, z jaka go scisnales.

jak dalej nie wiesz o co chodzi, to wrzuce fotke

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ta stronke dokladnie opisane wraz ze zdjeciami , od siebie dodam ze u mnie w dr350 kontre zbilem mlotkiem potem juz latwo ja przesunac a duza nakretke krecisz razem ze sprezyna bo sprezyne jest latwiej zlapac , co do podwyzszenia moto oprocz twardych sprezyn czego zapewne nie palnujesz mozna zastosowac inne dzwigienki wachacza Kouba Links, u mnie w ten sposob moto bylo obnizone(dłuzsze dzwignie , krotsze podniosa). Śrubka w zbiorniczku sluzy do regulacji twardosci dobicia-odbicia amora tzn jak moto ma pochalniac nierownosci czy kolo bedzie szybko wracac do pozycji wysciowej po wjechaniu w dziure czy powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conajmniej żałosne endurowiec!

pozdr.

Niewiem czego się czepiacie. Ja jak wkreciłem tą śrubkę na gazowniku u góry to amor miałem bardzo twardy, a jak popuściłem to miękki. Także napisałem to co wiem, a pisząc że można tą śrubką utwardzić spręzyne to mi dokładnie chodziło o napięcie wstępne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... dobra zostawmy juz kwestie cytowania kogokolwiek :) czyli reasumujac jesli wybiera mi wszystko i tlumi ladnie to gaz zostawiam w spokoju i jesli chce go TYLKO podniesc to daje ta srobka kontrujaca i ta pod nia na amortyzatorze. czy dobrze wnioskuje?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...