Skocz do zawartości

[GDYNIA] Mikołaje na motocyklach :)


Qóba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...dziewczyny i chłopaki...nie macie/znacie jakiegoś taniego noclegu w okolicy 3-miasta na noc z soboty na niedziele i potem z niedzieli na poniedzialek?? obdzwonilem juz chyba wszystkie schroniska i nigdzie miejsca nie ma ... a na namiot trochę za zimno...

...pozdrówka i do zobaczenia w gdyni ;-)

 

jak by ktoś coś miał to piszcie proszę na maila ... jakiś namiar albo co ... jak nic nie namierzę to gdzieś w śpiworze na dworcu przekimam ;-) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam niestety możlwosci przekimania Ciebie u mnie w chacie ...

Tani hotel - pytałes w hotelu "Maryla" w Sopocie?

 

Z tego co sie orientuje ceny są przystępne ...

 

Jest też taki hotel przy skwerze w Gdyni, stary budynek, nie wyglada za ciekawie, wiec moze byc tanio :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ... przedzwonie zaraz do tego hotelu ... i sie zobaczy ... moze beda jeszcze mogli przyjac pod dach zmeczonego motocykliste :-)

 

...jak by jeszcze jakies propozycje to prosze na maila ... bo juz niedlugo bede startowal ... i wkomorce to forum nie otworze ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale Wam zazdroszcze ;)

Nie miałem czym jechac :)

 

Wczoraj o 23 zadzwonił qmpel i powiedział, że mnie zabierze na skuter, umowilismy sie o 7:30 u mnie żeby skoczyc jeszcze do GEANT'a po stroje, zapłacic itp., ale umówilismy sie, że jak bedzie lało to nie jedziemy ... No i lało :(

 

Extra fotki :)

 

Pozdrawiam

Pees - Tomice, mogę Twojego linka podac na innej stronce 3miejskich skuterowców ? :)

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie to wyglądało. W radiu usłyszałem, że ulicami trójmiasta przejechało 370motocykli - prawda to?

 

Ps. Kto jest organizatorem? Organizowaliśmy takie coś w Krakowie, ale w przyszłym roku chcielibyśmy zrobić coś na większą skalę - chcielibyśmy skorzystać z doświadczenia Trójmiasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...